"Na Wspólnej" odcinek 3687. Igor kolejny raz zawalczy o Elżbietę i córkę. Kobieta zgodzi się na jedną rzecz

Igor, Elżbieta z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3687. Igor kolejny raz zawalczy o Elżbietę i córkę. Kobieta zgodzi się na jedną rzecz
Źródło: x-news
W nowym odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocjonujących wydarzeń. Igor zdecyduje się ponownie zawalczyć o dwie najbliższe mu osoby. Mężczyzna osiągnie połowiczny sukces. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Igor zawalczy o rodzinę i spotka się z Judytą

W odcinku 3687. "Na Wspólnej" Igor nadal będzie ponosił konsekwencje swojej zdrady. Przypomnijmy, że mężczyzna uległ chwili namiętności i zdradził Elżbietę z Judytą. W efekcie tego zostawiła go ukochana i odwróciła się od niego córka. W nowym odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna zdecyduje się na ostateczne zakończenie poprzedniego etapu swojego życia.

W tym celu zdecyduje się na ostatnie spotkanie z Judytą w areszcie. Kobieta jednak zagrozi mu, że jeżeli uda jej się opuścić placówkę, to nie będzie miała litości i zemści się na nim.

Po wizycie w areszcie Igor udaje się na spotkanie z Elżbietą. Kobieta nie jest chętna, aby z nim rozmawiać. Mężczyzna błaga ją, aby odbierała od niego telefon, gdy będzie się kontaktował w sprawie córki. Kobieta nieoczekiwanie się zgadza.

Elżbieta, Igor z "Na Wspólnej"
Elżbieta zgodzi się na jedną rzecz
Elżbieta, Igor z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W kolejnym odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele innych emocjonujących wydarzeń. Kasia podejrzewa Darka o zdradę z Anetą. W efekcie czego po tym, jak udaje jej się dowiedzieć, w którym hotelu Żbik się zatrzymuje, również tam się stawia. Niewiele brakuje, by odkryła tajemnicę Darka.

W ostatniej chwili Aneta nie wchodzi do hotelowego pokoju, gdy udaje jej się usłyszeć pełną burzliwych emocji rozmowę Kasi ze Żbikiem. Kobieta w trakcie niej przyznaje się, że całowała się z Czerskim. Czy tego żałuje?

Ola ma problemy z Alanem, który kontroluje każdy jej krok. Gdy mężczyzna odkrywa, że dziewczyna umówiła się z Czerskim pod pretekstem wizyty u ginekologa, oskarża ją o próbę zdrady. Na oczach gawiedzi dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Ula uderza Alana w twarz.

Mężczyzna nie pozostawi tej zniewagi bez odpowiedzi. Jak się zemści?

Odcinek 3687. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 12.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości