"Na Wspólnej", odcinek 3706. Policja przesłuchuje pracowników telewizji. Koniec koszmaru Marty?

"Na Wspólnej", odcinek 3706. Policja przesłuchuje pracowników telewizji. Koniec koszmaru Marty?
"Na Wspólnej", odcinek 3706. Policja przesłuchuje pracowników telewizji. Koniec koszmaru Marty?
Źródło: x-news
W nowym 3706. odcinku "Na Wspólnej" na widzów, jak zwykle czeka wiele emocji. Policjanci wkroczyli do gmachu telewizji, gdzie pracuje dręczona przez stalkera Marta. Stróże prawa intensywnie szukają jej dręczyciela, przesłuchując współpracowników dziennikarki. Roma bardzo się tym stresuje. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

W 3706. odcinku "Na Wspólnej" policja przesłuchuje pracowników telewizji

W nowym 3706. odcinku "Na Wspólnej" sytuacja Romy stanie się jeszcze bardziej napięta. Przypomnijmy, że Lenarska od dawna dręczy Martę poprzez głuche telefony, czy na inne zmyśle sposoby. Po odkryciu w toalecie telefonu, z którego dzwoniono do Hofferównej, policja zacznie intensywnie przeszukiwać gmach telewizji, w której pracuje dziennikarka. Roma, pomimo wsparcia ze strony Gęby, nie będzie w stanie ukryć swojego stresu, co zostanie zauważone.

Roma, widząc, jak bardzo Marta jest zrozpaczona, udaje, że przejmuje się jej sytuacją, okazując jej wsparcie na pokaz. Tomek dostrzega, jak bardzo Roma jest zestresowana i postanowi jej pomóc. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo koszmar Marty się skończy, a jej prześladowca zostanie namierzony.

Dla Romy będzie to oznaczać koniec.

Czy to koniec Romy?
Czy to koniec Romy?
Źródło: x-news

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3706. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się jeszcze wiele innych zaskakujących sytuacji. Bergowie wyruszają na wakacje nad morze kamperem razem z Brunem, Natalią i ich dziećmi. Krawczyk wyjawia im swoje plany dotyczące oświadczyn kobiecie. Jarek jest nieco zaniepokojony stanem emocjonalnym swojej żony. Punkt kulminacyjny nastąpi, gdy Eliza zacznie podejrzewać, że może być w ciąży.

Wakacyjna podróż nie rozpoczyna się jednak zbyt pomyślnie. Natalia zostaje użądlona przez osę, a kamper niespodziewanie dostaje kapcia na odludnej leśnej drodze.

Czy pomimo natłoku nieszczęść ich podróż będzie pomyślna?

Odcinek 3706. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 16.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości