"Na Wspólnej", odcinek 3716. Ziemińscy znowu w strachu. Co dolega Markowi?

"Na Wspólnej", odcinek 3716. Ziemińscy znowu w strachu. Co dolega Markowi?
"Na Wspólnej", odcinek 3716. Ziemińscy znowu w strachu. Co dolega Markowi?
Źródło: x-news
W 3716. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu zaskakujących sytuacji. Brak Alana w życiu Ziemińskich okazuje się, że wcale nie oznacza końca ich strachu i problemów. Marek zaczyna mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Marek ma problemy za zdrowiem

W 3716. odcinku "Na Wspólnej" sytuacja zdrowotna Ziemińskiego znacznie się pogorszy. Marek od pewnego czasu miewał problemy z sercem, ale teraz objawy te zaczynają się nasilać. Dodatkowo Marek jest tak rozkojarzony, że zapomina o podstawowych obowiązkach związanych z prowadzeniem swojej restauracji, takich jak uiszczenie opłaty za prąd, co skutkuje odcięciem zasilania w lokalu.

Ola, stara się pomóc ojcu jak tylko potrafi i chce zapewnić mu jak najbardziej komfortowe warunki do odpoczynku. Dziewczyna, aby zostawić rodziców samych, decyduje się spędzić czas poza domem.

Danka jest coraz bardziej zaniepokojona, widząc pogarszający się stan zdrowia swojego męża.

ZOBACZ, CO JESZCZE SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

Niepokojąca sytuacja rozwija się w domu Przybyszów. Brygida przypadkiem podsłucha rozmowę ich nowo zatrudnionej opiekunki. Z rozmowy wynika, że kobieta mogła wykorzystać oszustwo do zdobycia poprzedniego stanowiska. Wygląda na to, że zapłaciła komuś, aby ten podał pozytywne referencje na jej temat.

Opiekunka szybko dowiaduje się, że była podsłuchiwana przez Brygidę. Jest przerażona. Wie, że jeden fałszywy ruch i prawda wyjdzie na jaw. Jednak Brygida ma już swój własny plan i doskonale wie, jak wykorzystać zdobydą wiedzę.

Czy Przybyszowie dowiedzą się, jaka jest prawda?

Odcinek 3716. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 06.11.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości