"Na Wspólnej", odcinek 3720. Danka martwi się o Marka. Obawia się, że grozi mu zawał

Danuta i Marek z "Na Wspólnej"
Danuta i Marek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W odcinku 3720. "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zaskakujących sytuacji. Marek coraz bardziej się nadwyręża. Danka obawia się o męża. Boi się, że może grozić mu zawał. Postanawia poprosić o pomoc Romana. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

W odcinku 3720. "Na Wspólnej" Danka boi się o zdrowie Marka

W 3720. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele interesujących scen. Marek, który przez zażywanie tabletek na potencje ma ostatnio problemy ze zdrowiem, coraz bardziej się przemęcza. Przypomnijmy, że niedawno przez swoją nieroztropność mężczyzna spowodował wypadek, w którym poszkodowany został rowerzysta. Zimińska jest zaniepokojona stanem zdrowia męża. Obawia się, że w niedalekiej przyszłości może grozić mu zawał. W obliczu swojego strachu postanawia zwrócić się o pomoc do Romana.

Czy uda mu się przemówić Markowi do rozsądku?

Ziemiński zdecyduje się na wyjazd do pensjonatu Romana. Jego żona, Danka, jest przekonana, że ta podróż pozwoli Markowi na zasłużony odpoczynek. W rzeczywistości Ziemiński ma zupełnie inne plany... W wyniku zaniedbań mężczyzny zostaje na miejsce wezwane pogotowie.

Co się stało?

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W NOWYCH ODCINKACH "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Nalepa popełni krępująca wpadkę

W nowym 3720. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami również innych zaskakujących wydarzeń. Nalepa, po kolejnym i niespodziewanym, namiętnym spotkaniu, próbuje skontaktować się z Weroniką. Jednak brak odpowiedzi od kobiety sprawia, że jest wyraźnie zawiedziony.

Kiedy Nalepa pojawia się na oddziale, to młoda lekarka myli go z sanitariuszem i próbuje wygonić ze szpitala. Po krótkim czasie doktor Agier przeprasza Nalepę, wyjaśniając, że jej matka opowiadała jej wiele dobrych rzeczy na jego temat. Niestety, Lew nie potrafi uniknąć wpadki i popełnia gafę wobec nowoprzybyłej pani doktor.

Czy uda mu się wybrnąć z tej krępującej sytuacji?

Odcinek 3720. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 13.11.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości