"Na Wspólnej", odcinek 3793. Cieślik podejmuje druzgocącą decyzję. Monika załamana

Monika i Damian z "Na Wspólnej"
Monika i Damian z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3793. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zadziwiających scen. Damian poinformuje Monikę o zaskakującej wiadomości, która... całkowicie załamie Cieślikową. Wyjdzie na jaw, że Amelia próbuje rozdzielić Olę i Czerskiego. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3793. Damian podejmuje zaskakującą decyzję

W 3793. odcinku "Na Wspólnej" trudna historia Moniki i Damiana znowu wyjdzie na pierwszy plan. Cieślikowa będzie zrozpaczona, kiedy zobaczy swojego męża z Martyną. W tym trudnym momencie tylko Kajetan zapewni Monice pocieszenie, co znacznie poprawi relacje matki z synem.

Martyna zacznie domagać od Damiana aby ten wyraźniej określił wobec niej swoje uczucia, ponieważ sama nie wie, co ma myśleć o ich relacji.

Dojdzie do emocjonującej rozmowy między Damianem a Moniką. Będzie to dialog pełen emocji, podczas którego okaże się, że Cieślik planuje z żoną... separację. Kobieta nie będzie potrafiła pogodzić się z decyzją męża, ponieważ cały czas miała nadzieję, że będą mogli się ze sobą zejść.

KZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3793. odcinku "Na Wspólnej" Amelia będzie stać na stanowisku, że jej ojciec i Ola nigdy nie powinni być razem. Była żona Czerskiego zdecyduje się przygotowywać się do wyjazdu, z czym córka Czerskiego nie będzie mogła się pogodzić.

W międzyczasie Ola otrzyma telefon od Mariusza. W trakcie rozmowy Ziemińska da do zrozumienia Czerskiemu, co o nim myśli. Wkrótce potem wyjdzie na jaw, że to Amelia stara się ich rozdzielić. Dojdzie również do niezręcznej sytuacji, kiedy Czerski pocałuje swoją ukochaną, a do kancelarii wejdzie jego córka wraz ze swoją matką.

Odcinek 3793. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 28.03.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości