"Na Wspólnej", odcinek 3794. Koniec związku Oli i Czerskiego. Wojtek pociesza Monikę

Ola, Czerski, Monika i Wojtek z "Na Wspólnej"
Ola, Czerski, Monika i Wojtek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3794. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zadziwiających scen. Ola i Czerski rozstaną się. Monika znajdzie pocieszenie w ramionach Wojtka. Cieślikowa załamie się po decyzji Damiana o separacji. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3794. Rozstanie Oli i Czerskiego

W 3794. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do rozstania pomiędzy Olą (Marta Wierzbicka) a Czerskim (Mariusz Zaniewski). Przyczynią się do tego liczne manipulacje Amelii (Klementyna Karnkowska). Czerski jednak zrozumie, jak dużą rolę odgrywa Ola w jego życiu.

Prawnik zdecyduje, że musi postawić granicę, dlatego zakazuje swojej córce wtrącać się w jego prywatne sprawy. Jednak okaże się, że może być już za późno na naprawienie sytuacji, gdyż usłyszy od Zimińskiej, że ta zdecydowała się na życie bez niego.

Ola poinformuje Czerskiego, że najlepiej dla nich oraz dla ich dzieci będzie skupić się na swoich obowiązkach rodzicielskich, zamiast utrzymać relację. Czy to oznacza definitywny koniec ich związku?

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Wojtek pociesza Monikę

W 3794. odcinku "Na Wspólnej" Monika będzie borykała się ze swoimi emocjami na skutek proponowanej separacji przez jej męża. Na szczęście, będzie miała obok siebie Wojtka, który pocieszy ją i zapewni wsparcie w tym trudnym momencie. Dramatyczna scena między nimi odbędzie się w miejscu ich pracy, z dala od domowego zgiełku.

Nie tylko dorośli będą zmuszeni zmierzyć się z tą trudną sytuacją. Kajtek, syn Moniki, dowiedziawszy się o zamiarach swoich rodziców, będzie szukał pomocy prawnej.

Postanowi on zwrócić się do Żbika o poradę, aby zrozumieć, co jego rodzice planują zrobić i jakie mogą być tego konsekwencje.

Odcinek 3794. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 02.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości