Od kiedy nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN? Sprawdź, o czym będą kolejne epizody

Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Źródło: TVN
Jesienny sezon "Ukrytej prawdy" to kolejne ludzkie dramaty, zaskakujące zwroty akcji i często wzruszające, jak i szokujące finały historii. Zdrady, kłamstwa, nienawiść i niespodziewane rozstrzygnięcia – to wszystko zobaczymy w nowych odcinkach najpopularniejszego polskiego paradokumentu!

"Ukryta Prawda" to paradokumentalny serial, który już od wielu lat przyciąga codziennie przed ekrany tysiące widzów. W każdym odcinku zapoznajemy się z nową historią, której finał jest niespodziewany i zaskakujący. Kiedy na jaw wychodzi tytułowa ukryta prawda, okazuje się, że nic nie jest takie, jak się wydawało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Co Za Tydzień. Fenomen "Ukrytej prawdy"

"Ukryta Prawda" – historia 23-letniej Moniki

W jednym z nowych epizodów programu "Ukryta Prawda" poznajemy historię 23-letniej Moniki, która niespodziewanie dowiaduje się, że jest w ciąży z 25-letnim Konradem, którego poznała na portalu randkowym. Wprawdzie ich znajomość była krótka, ale Monika jest pewna swoich uczuć i cieszy się na myśl o wspólnej przyszłości. Konrad również wydaje się podzielać jej radość i entuzjazm, budząc w dziewczynie nadzieję na szybki ślub. Gdy jednak Konrad nie podejmuje żadnych kroków w tym kierunku, Monika podejmuje odważną decyzję i sama mu się oświadcza.

Jednak los szybko stawia Monikę w trudnej sytuacji, gdyż dzień po tym wyjątkowym wyznaniu, Konrad nagle znika, zabierając ze sobą wszystkie swoje rzeczy. Zaniepokojona dziewczyna próbuje skontaktować się z nim, lecz jej próby pozostają bezskuteczne. W obawie o jego życie Monika razem ze swoją siostrą Igą rozpoczyna desperackie poszukiwania, próbując rozwikłać tajemnicę jego niewytłumaczalnego zniknięcia.

Podczas intensywnego dochodzenia, Monika odkrywa, że Konrad prowadził podwójne życie. Przeszukując warsztat samochodowy, w którym pracował, odkrywa, że mężczyzna jest w związku małżeńskim, a jego żona pragnie rozwodu, jednak również go nie może odnaleźć. To jednak nie koniec szokujących odkryć. Monika dowiaduje się również, że nie jest jedyną kobietą w ciąży z Konradem.

Dzięki pomocy detektywa udaje jej się odnaleźć go w momencie, gdy świętuje swój wielki życiowy sukces...

"Ukryta Prawda" – historia 42-letniej Mileny

Następna bohaterka kolejnego sezonu "Ukrytej Prawdy" to 42-letnia Milena, która stoi przed niezwykle trudnym wyborem. Jest żoną Tymona i matką dwójki nastoletnich dzieci Natalii i Daniela. Jej życie wywraca się do góry nogami, gdy mąż wyznaje jej, że ma jeszcze jedną córkę, Oliwkę, z krótkiego romansu sprzed lat. Ta sytuacja stawia kobietę w szoku, ale jeszcze większe zaskoczenie wywołuje moment, kiedy Tymon przyprowadza do domu 11-letnią Oliwkę, której matka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym.

Oliwka nie ma już nikogo poza Tymonem, a Milena zostaje postawiona przed trudnym wyborem, czy zaakceptować nową sytuację w swojej rodzinie. Na początku, kobieta jest zdecydowana sprzeciwić się temu pomysłowi i nie zgadza się na zamieszkanie Oliwki pod jednym dachem. Ta decyzja stawia pod znakiem zapytania jej związek z Tymonem, a nawet rozważa możliwość ich rozstania.

Jednak w miarę upływu czasu, serce Mileny zaczyna mięknąć w obliczu trudnej sytuacji Oliwki. Mimo że dziewczynka przynosi ze sobą wiele wychowawczych wyzwań, Natalia i Daniel akceptują ją jako swoją przyrodnią siostrę, co przekonuje również ich matkę do zmiany zdania. Niemniej jednak Tymon zachowuje się w sposób tajemniczy wobec Oliwki, izolując ją od reszty rodziny. Często wyjeżdża z nią samotnie, unikając towarzystwa pozostałych dzieci.

To podejrzane zachowanie budzi nowe pytania w umyśle Mileny, a jej niepokój wobec relacji między Oliwką a Tymonem narasta. Zdeterminowana, postanawia podjąć śledztwo i dowiedzieć się prawdy o tej niejasnej sytuacji, która zaczyna wywierać coraz większy wpływ na życie całej rodziny.

"Ukryta Prawda" – kiedy emisja?

Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18.00 na antenie TVN. Serial "Ukryta Prawda" można oglądać także w Playerze.

Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
Nowe odcinki "Ukrytej Prawdy" w TVN
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości