"Sekrety życia" – nowy paradokument na antenie TVN. Od kiedy oglądać?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?

Fani seriali paradokumentalnych mogą zacierać ręce. Wkrótce na antenie TVN zadebiutuje nowa produkcja z gatunku docu-scripted. O czym będą opowiadać "Sekrety życia"? Od kiedy emisja w TV?

"Sekrety życia" to serial paradokumentalny, jakiego nie było jeszcze w polskiej telewizji. Fabuła skupi się na problemach klientów jednego z klubów fitness. Nie możecie się doczekać premiery? Mamy dla was dobre wieści. Pierwszy odcinek zadebiutuje w telewizji już niedługo.

"Sekrety życia" – o czym jest serial?

"Sekrety życia" to serial, który stawia na realizm i przedstawia problemy bliskie widzom. Fabuła odzwierciedla nie tylko wydarzenia dnia codziennego, ale także ujawnia życiowe absurdy. Każdy odcinek to zamknięta całość, opowiadająca jedną historię, bez kontynuacji. Dzięki temu serial porusza wiele ważnych tematów obyczajowych. A jak wiadomo, życie samo pisze oryginalne i zaskakujące scenariusze. Tu może się wydarzyć naprawdę wszystko!

Serial "Sekrety życia" skupia na problemach ludzi, z którymi można łatwo się utożsamić. Akcja dzieje się na siłowni. Każdy odcinek opowiada jedną historię, której kanwą są codzienne problemy i proza życia klientów klubu fitness.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Player Luty 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 
Player Luty 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 

"Sekrety życia" – bohaterowie

Głównymi bohaterami każdego odcinka "Sekretów życia" są postaci uwikłane w konflikt obyczajowy. Widzowie obserwują ich losy podczas wizyty na siłowni oraz poza nią. Klub fitness, wokół którego toczy się akcja, jest zarazem wyróżnikiem serialu. Bohaterowie przychodzą tu z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. Każdy z nich ma inną historię, przez co tematyka serialu jest niezwykle różnorodna.

"Sekrety życia" mają stałą obsadę. Jest to grono trenerów personalnych, którzy doradzają głównym bohaterom, nie tylko w kwestiach treningu czy diety. Personel siłowni angażuje się w problemy swoich klientów i pomaga je rozwiązać. Trenerzy wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty i służą radą. Czasem sami stają się przedmiotem intryg. Niezależnie od sytuacji, wszyscy są sobie równi i mogą liczyć na wzajemne wsparcie, w zależności od potrzeb.

Zobacz, jakie inne seriale znalazły się w wiosennej ramówce TVN.

"Sekrety życia" – od kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek "Sekretów życia" pojawi się w TVN już 27 lutego. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.55.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości