Dorota Szelągowska niedawno zaczęła zdawać na prawo jazdy. Teraz pokazała swoje umiejętności w Tajlandii

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska przebywa aktualnie w słonecznej Tajlandii. Gwiazda aktywnie wypoczywa w towarzystwie partnera, a chwilami z tego czasu dzieli się za pomocą mediów społecznościowych. Zobaczcie, jak radzi sobie na drodze.

Dorota Szelągowska jest znana ze swoich spektakularnych metamorfoz, które przeprowadza w mieszkaniach zgłaszających się do jej programów widzów. Prywatnie gwiazda trzy razy wstępowała w związek małżeński. W 2017 roku zdecydowała się na trzecie małżeństwo z Michałem Wawro. Niestety, para rozstała się rok po urodzeniu dziecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska pochwaliła się umiejętnościami prowadzenia pojazdów

Dorota Szelągowska spędziła ostatni tydzień w pięknej i słonecznej Tajlandii, gdzie temperatury były zdecydowanie wyższe niż w naszym kraju. Gwiazda, która na początku roku podjęła decyzję o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy, miała świetną okazję do tego, by doszlifować swoje umiejętności prowadzenia pojazdów.

Córka Katarzyny Grocholi, jak relacjonowała za pomocą swojego instagramowego konta, zamiast do auta wsiadła jednak na skuter. Największym wyzwaniem dla Doroty Szelągowskiej nie okazała się jednak sama jazda, a lewostronny ruch, który podobnie jak w Wielkiej Brytanii obowiązuje również w Tajlandii.

W związku z powyższym gwiazda udostępniła krótkie nagranie, na którym żartuje, że po powrocie do Polski będzie musiała przyzwyczaić się ponownie do prawostronnego ruchu.

"Wiecie co? To jest właściwie zabawne, że jak już człowiek w wieku 44 lat zdecydował się zrobić prawo jazdy i nawet zrobił już te osiem godzin jazd, co nie był łatwe, czegoś się nauczył, to następnie leci do Tajlandii i spędza dwa tygodnie, jeżdżąc na skuterze po lewej stronie i wszystko zapomina"  - napisała Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska wesoło spędza czas w Tajlandii
Dorota Szelągowska wesoło spędza czas w Tajlandii
Źródło: Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska o walentynkach z nerwicą lękową

Dorota Szelągowska w jednym z niedawnych wpisów na swoim profilu na Instagramie, przyznała, że przeszła wiele miłosnych rozczarowań, które skłoniły ją do patrzenia na walentynki niezbyt przychylnym okiem. Znana projektantka wnętrz zmagała się także z nerwicą lękową i atakami paniki, o czym otwarcie mówiła w mediach. Córka Katarzyny Grocholi napisała, że mimo trudności można żyć szczęśliwie.

"Walentynki — święto miłości i chorych psychicznie. Świętuję więc podwójnie i wcale nie drwię. Tyle że to, iż można szczęśliwie żyć z nerwicą lękową, wiedziałam już dawno, a o szczęśliwych związkach prawie nic. Tyle, co o zderzaczu hadronów — czyli, że żadnego dotąd nie zbudowałam" - napisała w nowym wpisie na Instagramie.

Prezenterka udostępniła dwie fotografie. Na pierwszym widzimy jej dłoń splecioną z dłonią mężczyzny z tatuażami.

"Ale życie potrafi zaskoczyć, więc już jakiś czas w tym zaskoczeniu trwam i to jest jak najbardziej ok. Drugie zdjęcie wklejam dla przypomnienia zeszłego roku - strasznie pod nim wtedy psioczyłam na to święto. Że jeszcze gorsze niż sylwester. Jakby co, w tym roku sylwester też był udany" - kontynowała w poście.

Na koniec Dorota Szelągowska życzyła fanom przede wszystkim miłości do samych siebie. "Reszta się ułoży. Sprawdzone info" - zapewniła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości