Dominik Abus zdradził, przed czym chce uchronić synów. "Wiem, jakich kobiet unikać"

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Dominik Abus o przyszłości synów. Pozwoli im na karierę w telewizji?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Dominik Abus znany z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" wychowuje dwóch synów z poprzedniego związku swojej partnerki Igi Muszakowskiej oraz ich wspólnego syna. Mężczyzna w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy chciałby, aby jego pociechy zaistniały w przyszłości w telewizji.

Dominik Abus i jego kolega z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Krzysztof Radzikowski przez lata zdobyli sporą rozpoznawalność. Fani show nie tylko oglądają ich w telewizji, ale również śledzą ich media społecznościowe. Dominik Abus wiedzie szczęśliwe życie u boku Igi Muszakowskiej, która niedawno wystąpiła w programie "Nasi w mundurach".

Sprawdź: Iga Muszakowska o rozłące z dziećmi. Wzruszająca scena za kulisami "Naszych w mundurach"

Dominik Abus o synach. Czy chciałby, aby zaistnieli w telewizji?

Dagmara Olszewska rozmawiała z Dominikiem Abusem na planie programu "99 - gra o wszystko. VIP". Mężczyzna opowiedział w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl o tym, jak traktuje występy w telewizyjnym show. Zdradził, jak zareagowałby, gdyby jego synowie zechcieli pójść w ślady mamy i taty.

- Słuchaj, jak najbardziej, jeżeli będzie taka możliwość, to czemu nie, wiesz, to jest praca. Dla mnie nie ma różnicy, czy ktoś pracuje w Żabce na kasie, czy ja pracuję w telewizji na przykład, no nie, no różnimy się po prostu tylko miejscem pracy, a wszyscy jesteśmy tacy sami. Wiesz, ciężko powiedzieć, kim będzie moje dziecko - stwierdził.

Uczestnik show podkreślił, że świat zmienia się dynamicznie, więc nie chce przewidywać przyszłości, ale jest otwarty na to, co ona przyniesie i nie chce ograniczać w niczym chłopców.

- Jeżeli będzie chciał pracować w telewizji, jeden czy drugi, czy trzeci z moich synów, to nie widzę żadnych przeciwwskazań, nie miałbym obiekcji, ale wiesz, takie historie to i tak pisze życie, nie mam na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że będą dobrymi i wrażliwymi ludźmi - wyznał.

Przejdź do drugiej części wywiadu z bohaterem programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Dominik Abus martwi się o synów. Obawia się, z kim zwiążą się w przyszłości

W tym samym wywiadzie Dominik Abus odniósł się do pytania o życie uczuciowe synów. Wielu bohaterów "99 - gra o wszystko" obawia się momentu, w którym ich pociechy wyfruną z gniazda i przedstawią im swoje drugie połówki. Dominik Abus wyznał, że niepokoi się o to, na jakie kobiety trafią jego synowie.

- Powiem ci szczerze, obawiam się, wiesz, czasy są, jakie są. Ja już można powiedzieć, pół życia przeżyłem i mam jakieś doświadczenie, wiem, z jakimi kobietami się wiązać, jakich kobiet unikać, jakie kobiety są dobre, jakie są złe. [...] Po prostu, wiadomo, chciałbym uchronić ich przed jakąś złą kobietą, bo jest dużo takich kobiet w tych nowoczesnych czasach, a od razu wiem, że mi się to nie uda, ponieważ jeżeli mój syn zakocha się nawet w nieodpowiedniej osobie, generalnie, ja nie będę miał na to żadnego wpływu, bo wiesz, po prostu nie wytłumaczę tego, ja to wiem, człowiek uczy się, popełniając błędy - zauważył bohater show.

Dominik Abus zdradził, że u przyszłej synowej będzie zwracał uwagę przede wszystkim na: oddanie czy wartości wyniesione z domu.

- Uważam, że wychowanie z domu ma bardzo dużą wartość i znaczenie. Rodzice kształtują dziecko, jeżeli jest z rodziny, w której jest ciepło, miłość, takie podstawowe wartości rodzinne, to z reguły tych wartości będzie szukać też w życiu dorosłym u siebie - odparł.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości