Dominik Abus o kłótniach małżeńskich. Ma na nie sprawdzoną metodę

Dominik Abus i Iga Muszakowska są małżeństwem
Dominik Abus i Iga Muszakowska są małżeństwem
Źródło: screen cozatydzien.tv.pl
Dominik Abus i Iga Muszakowska z "Goggleboxa" opowiedzieli o swoim związku. Para w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśniła, w jaki sposób dzielą się obowiązkami i zdradzili swój przepis na szybkie zakończenie kłótni. "Szkoda jest czasu na zbędne złe emocje i rzeczy" - podkreślił gwiazdor telewizji TTV.

Dominik Abus to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatyczny mężczyzna szybko skradł serca widzów telewizji TTV swoim luźnym podejściem do życia i niezwykłą relacją, jaką tworzy ze swoją ukochaną Igą Muszakowską. Para w rozmowie z nami opowiedziała o swoim związku.

Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Dominik Abus i Iga Muszakowska z "Goggleboxa" opowiedzieli o swoim związku.

Dominik Abus o tym, kto rządzi w jego domu. "Świetnie się dogadujemy"

Dominik Abus i Iga Muszakowska są uważani za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dagmara Olszewska zapytała gwiazdora "Goggleboxa" o to, kto nosi przysłowiowe spodnie w ich związku.

- U nas nie ma czegoś takiego, jak "kto rządzi", bo my się świetnie dogadujemy, ale wiadomo (śmiech) lwem w rodzinie jestem ja. Moja żona jest bardzo zaradna, bardzo ambitna, prowadzi bardzo dobrze dom, bardzo dobrze zajmuje się dziećmi, więc zupełnie nie wtrącam się w to, co robi Iga, Iga natomiast nie wtrąca się do moich obowiązków. Także nie ma czegoś takiego, że "ktoś rządzi", my po prostu prowadzimy dom i nasze życie na spontanie, tak jak się należy. Wszystko w naszym życiu jest poukładane, uporządkowane, nie planujemy nic na zapas - tłumaczył.

Dominik Abus dodał, że jedyne, czego mu brakuje w relacji z ukochaną, to ilość czasu, który mogą spędzić tylko we dwoje.

- Generalnie tylko narzekamy na brak czasu, bo mamy bardzo dużo obowiązków. Ja prowadzę dodatkowo firmę budowlaną, jest też dużo obowiązków w związku z pracą w TTV, pracą z mediami, także tego czasu nam naprawdę brakuje i na to najbardziej narzekamy - podkreślił.

Dominik Abus i Iga Muszakowska mają swój sposób na kłótnie w związku

Dominik Abus i Iga Muszakowska wyznali, że oczywiście, jak w przypadku każdej pary, zdarza im się pokłócić, ale nie trwa to nigdy długo i do wszystkiego podchodzą z uśmiechem.

- Oczywiście. Kłócimy się, ale nasze kłótnie trwają bardzo krótko, tak do pięciu minut - wyjaśnił Dominik Abus.

Dagmara Olszewska dopytała małżeństwo, jaki mają najlepszy sposób na godzenie się.

- Buzi (śmiech) - skwitował krótko Dominik Abus.

- To jest tak, że ja krzyczę, krzyczę, krzyczę, a Dominik po prostu się ze mnie śmieje i wychodzą kłótnie z poczuciem humoru - dodała Iga Muszakowska.

Dominik Abus dodał, że po prostu jest im szkoda czasu na złe emocje.

- Przeżyłem w życiu dużo i mam duży bagaż doświadczeń. Razem też dużo przeżyliśmy, na początku mieliśmy bardzo ciężko i obydwoje uważamy, że szkoda jest czasu na zbędne złe emocje. Pokłócimy się, ale przecież się nie rozstaniemy, to po co mamy w tej kłótni żyć dłużej niż pięć minut - zakończył.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: screen cozatydzien.tv.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości