Dominik Abus pokazał zdjęcie z dziećmi. Show skradł wzrok najmłodszego synka

Dominik Abus dodał zdjęcie z żoną
Dominik Abus dodał zdjęcie z żoną
Źródło: TOMASZ URBANEK/ TVN
Dominik Abus z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i jego ukochana Iga Muszakowska tworzą kochającą się patchworkową rodzinę. Gwiazdor stacji TTV pokazał najnowsze zdjęcie z ukochaną i ich wszystkimi dziećmi. Fani od razu zawrócili uwagę na minę najmłodszego z chłopców.

Dominik Abus to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna już dawno skradł serca widzów telewizji TTV swoją szczerością i otwartością w życiu. Celebryta utrzymuje stały kontakt z fanami za pomocą konta na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 441 tysięcy osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

GRAOWSZYSTKO_ABUS_IGA_SLUB
Dominik Abus szczerze o związku z Igą Muszakowską. Wiemy, jak naprawdę wygląda ich "małżeństwo"

Dominik Abus pokazał zdjęcie ze wszystkimi dziećmi

Prywatnie Dominik Abus jest równie spełniony, co zawodowo. Celebryta od lat tworzy zgrany związek z Igą Muszakowską, z którą doczekał się syna. Para wychowuje razem także dwóch starszych chłopców, bliźniaków, którzy są owocami poprzedniego związku kobiety.

Dominik Abus chętnie chwali się fanom chwilami w towarzystwie ukochanej oraz dzieci. Niedawno mężczyzna z okazji nadejścia nowego roku zabrał całą rodzinę na baseny ze zjeżdżalniami. Udana wspólna zabawa została udokumentowana w mediach społecznościowych na zdjęciu.

Szczęśliwego nowego roku. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze moi drodzy
- napisał Dominik Abus.

Internauci od razu zwrócili uwagę na najmłodszego chłopca ze zdjęcia. Syn Dominika Abusa zapozował bowiem z groźnym wzrokiem, a fani podkreślali, jak bardzo jest podobny do swojego sławnego taty.

"Najmłodszy to wykapany stary";

"Same przystojne chłopaki. Iga ma szczęście, a Nikodem, jaka mina zabijaki";

"To się nazywa mieć obstawę" - czytamy w komentarzach pod postem.

Dominik Abus i jego ukochana stworzyli zgrany związek

Jakiś czas temu Dominik Abus i Iga Muszakowska są uważani za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Zakochani przy okazji nagrywania programu "99 - Gra o wszystko" udzielili wywiadu Dagmarze Olszewskiej i opowiedzieli o swojej relacji.

- U nas nie ma czegoś takiego, jak "kto rządzi", bo my się świetnie dogadujemy, ale wiadomo (śmiech) lwem w rodzinie jestem ja. Moja żona jest bardzo zaradna, bardzo ambitna, prowadzi bardzo dobrze dom, bardzo dobrze zajmuje się dziećmi, więc zupełnie nie wtrącam się w to, co robi Iga, Iga natomiast nie wtrąca się do moich obowiązków. Także nie ma czegoś takiego, że "ktoś rządzi", my po prostu prowadzimy dom i nasze życie na spontanie, tak jak się należy. Wszystko w naszym życiu jest poukładane, uporządkowane, nie planujemy nic na zapas - tłumaczył Dominik Abus.

Dominik Abus dodał, że jedyne, czego mu brakuje w relacji z ukochaną, to ilość czasu, który mogą spędzić tylko we dwoje.

- Generalnie tylko narzekamy na brak czasu, bo mamy bardzo dużo obowiązków. Ja prowadzę dodatkowo firmę budowlaną, jest też dużo obowiązków w związku z pracą w TTV, pracą z mediami, także tego czasu nam naprawdę brakuje i na to najbardziej narzekamy - podkreślił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/ TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości