Partnerka Dominika Abusa z TTV zachwyciła kadrem z wakacji. Robi się gorąco!

Dominik Abus i Iga Muszakowska
Dominik Abus i Iga Muszakowska
Źródło: screen cozatydzien.tv.pl
Dominik Abus i Iga Muszakowska tworzą jedną z najgorętszych par znanych widzom telewizji TTV. Sporo fanów przybyło również na ich profile w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco śledzą ich codzienność. A tam naprawdę sporo się dzieje. Niedawno partnerka gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała zdjęcia z wakacji. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Dominik Abus i Iga Muszakowska są parą od wielu lat. Zakochani doczekali się syna. Wychowują wspólnie jeszcze dwóch jego starszych braci z poprzedniego związku kobiety. Razem tworzą wspaniałą rodzinę, która niemal z każdym pojawieniem się na szklanym ekranie udowadnia, że może poradzić sobie z każdą przeciwnością losu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

GRAOWSZYSTKO_ABUS_MILOSC_DZIECI
Dominik Abus o przyszłości synów. Pozwoli im na karierę w telewizji?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iga Muszakowska z TTV zachwyciła zdjęciem z wakacji

Internauci od dawna podziwiają poczynania Igi Muszakowskiej w mediach społecznościowych. Kobieta niemal z każdym kolejnym postem wzbudza wiele emocji i zbiera mnóstwo komplementów. Jej wysportowana sylwetka niejednokrotnie była stawiana na piedestał. Nieprzypadkowo. Musimy przyznać, że partnerka Dominika Abusa prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

Tym bardziej fotografie z wakacji którymi uraczyła swoich obserwatorów spotkały się z falą zachwytu. Zobaczcie sami!

"Królowa jest tylko jedna! Oraz wyśmienity fotograf";

"Wyglądasz obłędnie";

"Ale Dominik Abus ma w domu petardę!" - czytamy.

Dominik Abus i Iga Muszakowska wezmą ślub? Zdradzili nam swoje plany

Dominik Abus i Iga Muszakowska często są określani w mediach małżeństwem. Zdarza się, że sami mówią o sobie czasami "mąż" i "żona". Wiemy jednak, że do tej pory na ślubnym kobiercu nie stanęli. Jakiś czas temu podczas nagrań do programu "99 - gra o wszystko" usłyszeliśmy odpowiedź na pytanie, czy w swoim napiętym grafiku znajdą czas na to, by sformalizować relację.

- Nie jesteśmy małżeństwem, bo nam ślub nie jest potrzebny. Dla nas ślub to formalność. My jesteśmy parą tak nierozłączną... Mogę śmiało powiedzieć, jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości i pojawią się komentarze typu "nie ufaj kobiecie, nigdy nie mów, nigdy", to zobaczymy za 25 lat. Za 25 lat, za 30 lat będziemy takie same zdjęcia jak wstawiamy dzisiaj - powiedział Dominik Abus w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Choć Dominik Abus wyznał, że powiedzenie "nigdy nie mów nigdy" nie dotyczy jego związku, wyjawił, że być może w przyszłości zdecyduje się na ślub z ukochaną. Jak się bowiem okazuje, marzy o tym, by zobaczyć ją w pięknej i białej sukni z welonem.

- Na razie to my nawet nie mamy czasu, żeby wziąć ten ślub. Ciężko pracujemy od rana do wieczora, ale w przyszłości uważam, że Iga chciałaby wystąpić w białej sukni z welonem i też ja chciałbym w takiej sukni ją zobaczyć. Jeszcze raz jednak powtórzę, dla nas ślub nie jest żadnym wyznacznikiem miłości czy tam bliskości. Dla nas to jest po prostu taka formalność. Możemy iść dzisiaj wziąć ten ślub, możemy jutro, możemy za rok, za dwa. Generalnie wiem, że chciałbym zobaczyć Igę w tej białej sukni, ponieważ ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie i chciałbym ją zobaczyć też w takiej kreacji ślubnej - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: screen cozatydzien.tv.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości