Ukochana Dominika Abusa przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Dominik Abus i Iga Muszakowska w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Dominik Abus i Iga Muszakowska w "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player
Iga Muszakowska to ukochana Dominika Abusa z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta do tej pory raczej nie eksperymentowała z wizerunkiem, a teraz postawiła na mocne zmiany. Celebrytka przeszła metamorfozę i zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Internauci byli oczarowani.

Dominik Abus to dobrze znany widzom stacji TTV uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatyczny mężczyzna jest bardzo aktywny w sieci, dzięki czemu utrzymuje stały kontakt z fanami. Na co dzień żyje w szczęśliwym związku z ukochaną Igą Muszakowską. Para chętnie chwali się swoją miłością.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Abus o wychowywaniu synów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iga Muszakowska przeszła metamorfozę

Iga Muszakowska to ukochana Dominika Abusa. Para od wielu lat tworzy zgrany związek i rozwija karierę nie tylko w telewizji, ale także w sieci. Celebryci chętnie publikują zdjęcia, które przedstawiają ich prywatne życie. Zakochani doczekali się jednego wspólnego potomka, a także wychowują razem dwóch starszych chłopców, bliźniaków, którzy są owocami poprzedniego związku kobiety. Parę oprócz rodziny łączy także miłość do sportu oraz podróży.

Iga Muszakowska i Dominik Abus bardzo o siebie dbają i często pokazują fanom, jak np. ćwiczą na siłowni. Do tej pory pracowali wciąż co prawda nad swoimi sylwetkami, jednak nie stawiali na większe zmiany wizualne. Teraz ukochana uczestnika programu "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła zaszaleć. Do tej pory Iga Muszakowska nosiła długie blond włosy, które czasami kręciła. Teraz natomiast przeszła ogromną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie.

Partnerka Dominika Abusa obcięła bowiem włosy na krótko. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w bardzo kobiecym bobie. Nowa fryzura nie tylko podkreśliła jej rysy twarzy, ale także silny charakter.

I stało się... moja nowa fryzura. Jak wam się podoba?
- zapytała fanów Iga Muszakowska.

Internauci byli zachwyceni tą zmianą.

"Klasa, i teraz są takie gęste, kocham takie cięcia";

"Piękne wyszło - takie włosy trzeba umieć nosić, a ty to masz";

"Super pani wygląda" - czytamy w komentarzach.

Dominiak Abus szczerze o związku z Igą Muszakowską

Dominik Abus i Iga Muszakowska są uważani za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dagmara Olszewska zapytała gwiazdora "Goggleboxa" o to, kto nosi przysłowiowe spodnie w ich związku.

- U nas nie ma czegoś takiego, jak "kto rządzi", bo my się świetnie dogadujemy, ale wiadomo (śmiech) lwem w rodzinie jestem ja. Moja żona jest bardzo zaradna, bardzo ambitna, prowadzi bardzo dobrze dom, bardzo dobrze zajmuje się dziećmi, więc zupełnie nie wtrącam się w to, co robi Iga, Iga natomiast nie wtrąca się do moich obowiązków. Także nie ma czegoś takiego, że "ktoś rządzi", my po prostu prowadzimy dom i nasze życie na spontanie, tak jak się należy. Wszystko w naszym życiu jest poukładane, uporządkowane, nie planujemy nic na zapas - tłumaczył.

Dominik Abus dodał, że jedyne, czego mu brakuje w relacji z ukochaną, to ilość czasu, który mogą spędzić tylko we dwoje.

- Generalnie tylko narzekamy na brak czasu, bo mamy bardzo dużo obowiązków. Ja prowadzę dodatkowo firmę budowlaną, jest też dużo obowiązków w związku z pracą w TTV, pracą z mediami, także tego czasu nam naprawdę brakuje i na to najbardziej narzekamy - podkreślił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości