Kasia Gąsienica

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica

Kasia Gąsienica to rękodzielniczka, osobowość medialna i gwiazda reality show “Googlebox. Przed Telewizorem”, “99. Gra o wszystko” i 3 sezonu “Azja Express”. Prywatnie rękodzielniczka i miłośniczka Tatr, Podhala i kultury zakopiańskiej. 

Kasia Gąsienica – mąż, dzieci

Kasia Gąsienica od 31.05.2014 roku jest żoną Andrzeja Gąsienicy. Para doczekała się dwójki dzieci – Zofii i Stanisława.

Kasia Gąsienica – sklep

Kasia Gąsienica jest rękodzielniczką. Wyroby Kasi Gąsienicy nawiązują do jej ukochanych Tatr, Podhala i kultury zakopiańskiej, której jest wielką fanką. Dzieła rąk Kasi Gąsienicy można nabyć w jej sklepie inernetowym Gąsienicowa. Co znajduje się w jego asortymencie? Między innymi wiklinowe torebki, ubrania, góralskie obuwie, chusty, czapki czy akcesoria do domu.

Kasia Gąsienica – “Googlebox. Przed telewizorem”

Kasia Gąsienica wraz z mężem Andrzejem Gąsienicą popularność zdobyli dzięki udziałowi w popularnym programie TTV “Googlebox. Przed telewizorem”, w którym możemy zobaczyć uczestników show oglądających i spontanicznie komentujących różne programy telewizyjne. W programie zasłynęli swoim dystansem do siebie i poczuciem humoru.

Zanim Gąsienicowie zostali częścią Ekipy Googlebox, Kasia była ogromną fanką show, więc gdy dowiedziała się o castingu, bez wahania wysłała zgłoszenie.

Kasia Gąsienica – “Azja Express”

Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w 3 edycji programu “Azja Express” i wraz z innymi uczestnikami przemierzali ziemie Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. Mimo że parze w programie szło świetnie, nie znaleźli się w finale. Udział w “Azji Express” był dla małżeństwa świetną przygodą, którą będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

Kasia Gąsienica – Instagram

Kasia Gąsienica jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie można znaleźć ją jako @kasia.gasienicowa. Jej profil obserwuje tam już ponad 140 tys. użytkowników.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news