Wyścig w programie "Azja Express" nabiera rozpędu. Choć z programem pożegnać się miała pierwsza para, doszło do zaskakującego zwrotu akcji. A co czeka nas w nowym odcinku? Okazuje się, że Marta Wiśniewska, znana jako "Mandaryna", wróci pamięcią do czasów małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Zobacz przedpremierowo fragment nowego odcinka "Azja Express".
Za nami dwa pierwsze odcinki programu "Azja Express". Tym razem grupa śmiałków zapozna się z kulturą Filipin i pozna smaki Tajwanu. Wszystko po to, by najwytrwalsi dotarli do mety w samym jego sercu — Tajpej. W tym sezonie o zwycięstwo walczą:
- Mandaryna i Fabienne Wiśniewska,
- Piotr i Agnieszka Głowaccy,
- Gabi Drzewiecka i Jagna Niedzielska,
- Jan Błachowicz i Józef Gąsienica-Gładczan,
- Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak,
- Wiktor Dyduła i Anna Chrzanowska,
- Aleksandra Adamska i Ewelina Adamska-Porczyk,
- Jessica Mercedes Kirschner i Justin Kirschner.
Mandaryna wspomina małżeństwo z Michałem Wiśniewskim
Mandaryna jest jedną z uczestniczek show, która wraz z córką Fabienne Wiśniewską zdecydowała się stanąć do walki nie tylko z pozostałymi parami, ale przede wszystkim z trudnościami napotkanymi na trasie oraz własnymi ograniczeniami. Wokalistka zdobyła popularność dzięki zespołowi Ich Troje. Wraz z Michałem Wiśniewskim tworzyła wówczas jedno z najbardziej medialnych małżeństw w polskim show-biznesie.
Związek nie przetrwał próby czasu, a Mandaryna wraz z ekspartnerem, dziećmi oraz pociechami z innych małżeństw artysty tworzy patchworkową rodzinę, która wzbudza spore zainteresowanie. Gwiazda nie zapomina o tym, w jaki sposób zaczęła się jej przygoda z show-biznesem, a w trzecim odcinku "Azja Express" opowie nieco więcej o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim.
Mamy dla Was przedpremierowy fragment! Mandaryna wraz z Fabienne Wiśniewską zaśpiewały na ulicy kilka wersów kultowej piosenki Ich Troje - "A wszystko to... (bo ciebie kocham)"! Co powiedziała Mandaryna?
Pamiętam, że te koncerty nagle wystrzeliły, stawka podrosła dziesięciokrotnie. Tam szło na ilość: nie jeden samochód, tylko trzy, nie jedna sukienka, tylko dziesięć. Michał chciał samolot, kupił sobie samolot. Byliśmy zamożnymi ludźmi, natomiast ta podłoga się chwiała, więc to było dla mnie dość istotne. Ten rollercoaster, uważam, na dzień dzisiejszy zasuwał za szybko, po prostu. Nam się skończyły tory i po prostu polecieliśmy gdzieś.
Całość obejrzycie już w sobotę 14 września o 19:30 na antenie stacji TVN
"Azja Express 6". Za nami pierwsza eliminacja
Drugi odcinek "Azja Express" musiał zakończyć się eliminacją. Jedynie siostry Adamskie: Ola i Ewelina, które pierwszy wyścig zakończyły jako pierwsze, były pewne awansu. Pozostali uczestnicy walczyli z determinacją o przejście do następnego odcinka, a różnice między nimi były niewielkie.
Jessica Mercedes Kirschner i jej brat Justin jako ostatni dotarli do mety i byli już przekonani o swoim odejściu. Jednak sytuacja zmieniła się, kiedy Daria Ładocha, prowadząca "Azja Express", otworzyła czerwoną kopertę. Znalazła się w niej informacja o powrocie rodzeństwa do programu. W kolejnym eliminacyjnym odcinku muszą jednak znaleźć się wśród pierwszej trójki, w przeciwnym razie tym razem pożegnają się z programem.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na Instagramie, Facebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
Czytaj więcej:
- Nie żyje były mąż Hanny Lis. Miał 62 lata
- Shakira ostro o hiszpańskiej władzy. Chodzi o ugodę w sprawie oszustw podatkowych
- Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z synem sprzed 10 lat. Maciej Dowbor nie gryzł się w język
Autor: Dominika Kowalewska
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA