Katarzyna Gąsienica pokazała kadry z komunii córki. Fani zachwyci stylizacją dziewczynki

"Gogglebox". Katarzyna Gąsienica, Andrzej Gąsienica
Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: x-news
W miniony weekend rodzina Gąsieniców miała powody do świętowania. Córka Katarzyna i Andrzeja Gąsieniców — góralskiej pary, którą fani poznali w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" — przystąpiła do pierwszej komunii. Tego dnia nie mogło zabraknąć odwołania do tradycji, a strój dziewczynki wzbudził podziw wśród internautów.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie są jedną z najpopularniejszych par w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie pokochali ich za trafne riposty i niezwykłe poczucie humoru. Małżonkowie mieszkają w Zakopanem i ochoczo podtrzymują góralskie tradycje. Choć Katarzyna Gąsienica nie urodziła się pod Tatrami, czerpie inspiracje z tamtejszej kultury, co widać zarówno w jej strojach, jak i w sprzedawanych przez nią produktach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o życiu po narodzinach dzieci
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o życiu po narodzinach dzieci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" zorganizowała komunię córki

Para występuje nie tylko w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzeja Gąsienice mogliśmy oglądać w programie "Nasi w mundurach", a niedawno jego ukochana żona wróciła do szkolnych ław w show "Back to school. Prawdziwy egzamin". Co więcej, małżonkowie niejednokrotnie próbowali swoich sił w "99 - Gra o wszystko. VIP", biorąc udział w często bardzo wymagających konkurencjach. Każdy ich występ tylko wzmacniał sympatię fanów, co przekłuli w popularność w mediach społecznościowych. Swego czasu para relacjonowała budowę domku, a publikowane przez nich materiały cieszyły się ogromnym zainteresowaniem internautów.

Czytaj też: Kasia i Jędrek z "Gogglebox" skończyli budowę. Pokazali gąsienicówkę w całej okazałości

Katarzyna Gąsienica, poza działalnością medialną, prowadzi sklep z produktami inspirowanymi kulturą góralską. Charakterystyczne wzory i rękodzieło cieszą się sporą popularnością wśród fanów. Ci za każdym razem, gdy kobieta pojawi się publicznie w strojach z charakterystycznymi zdobieniami, wprost nie mogą wyjść z podziwu.

W miniony weekend rodzina Gąsieniców miała powody do świętowania. Ich starsza córka Zofia przystąpiła bowiem do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dumna mama zorganizowała rodzinną uroczystość, czym pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie mogło zabraknąć zdjęcia najważniejszej tego dnia osoby. Zofia zaprezentowała się w stroju zawierającym elementy tradycyjne.

Fani zachwyceni strojem córki Katarzyny Gąsienicy

Gąsienicowie przykładają dużą wagę do kultywowania tradycji. Ale nie zawsze tak było! Andrzej Gąsienica w rozmowie z nami w 2022 roku wyznał, że w młodości nie miało to dla niego aż tak dużego znacznie, czego z perspektywy czasu żałuje.

- Staram się pielęgnować tradycję na co dzień. Aczkolwiek im starszy jestem, tym bardziej ją doceniam. Bo jak byłem młody, to miałem to gdzieś, a teraz tak jakby dojrzałem. Staram się ją przekazywać dzieciom i bardziej ją doceniam, i kultywuję. W stroju góralskim chodzę, kiedy tylko mogę. Zośka chodziła na zespół góralski i akurat żałuję, że też tego nie robiłem w jej wieku. Teraz chciałbym się nauczyć tańczyć po góralsku, ale niestety wolałem grać w piłkę z kolegami — powiedział wówczas.

Toteż na tak podniosłej i ważnej uroczystości córka również przywdziała strój zawierający elementy góralskiej kultury. Bogato zdobiony wiązany gorset oraz dół sukienki świetnie prezentowały się w zestawieniu z koronkowymi wykończeniami lekko bufiastych rękawów. Internauci nie kryli zachwytu nad stylizacją dziewczynki, podobnie zresztą jak jej mama.

"Morda Moja Najukochańsza" - napisała Katarzyna Gąsienica.

"Przepiękna";

"Za to właśnie kocham góry (mają swój klimat i swoje tradycje)";

"Piękna sukienka i urocza dziewczynka" - nie szczędzą komplementów fani rodziny.

Z pewnością Zofia prezentowała się tego wyjątkowego dnia nadwyraz gustownie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości