Xavier Wiśniewski przeszedł metamorfozę. Idzie w ślady sławnego taty?

Xavier Wiśniewski przeszedł metamorfozę. Idzie w ślady sławnego taty?
Xavier Wiśniewski przeszedł metamorfozę. Idzie w ślady sławnego taty?
Źródło: MWMEDIA
Dzieci Michała Wiśniewskiego powoli wkraczają do świata show-biznesu. Xavier Wiśniewski próbuje swoich sił w rapie i eksperymentuje z wyglądem. Niedawno przeszedł kolejną metamorfozę. Idzie w ślady sławnego taty?

Dzieci Michała Wiśniewskiego powoli dorastają i rozpoczynają własne kariery. Xavier Wiśniewski jest owocem związku wokalisty z Martą Wiśniewską, która w show-biznesie funkcjonuje pod pseudonimem "Mandaryna". Mężczyzna w czerwcu skończy 21 lat. Choć początkowo udał się na studia, by zgłębiać tajniki dziennikarstwa, ostatecznie porzucił dalszą ścieżkę edukacji i poświęcił się muzyce. Ma na koncie współpracę z ojcem, z którym stworzył utwór "Out of the Dark".

Przeczytaj też: Xavier Wiśniewski zrezygnował ze studiów. Wyjaśnił nam, jak zareagowali rodzice. "Sam się tego nie spodziewałem"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Xavier Wiśniewski przeszedł metamorfozę

Tymczasem Xavier Wiśniewski coraz odważniej działa w mediach społecznościowych. Jego profil w serwisie Instagram obserwuje przeszło 20 tys. internautów. Za jego pośrednictwem syn Michała Wiśniewskiego dzieli się owocami swojej zawodowej pracy, a także uchyla rąbka tajemnicy, publikując materiały z życia prywatnego. W tym jest jednak dosyć powściągliwy. Xavier Wiśniewski od małego żył w blasku fleszy. Gdy miał zaledwie rok, rozpoczęły się zdjęcia do reality show "Jestem jaki jestem", w którym kamery śledziły rodzinne życie Michała Wiśniewskiego.

Te czasy jednak minęły, a Xaviery Wiśniewski powoli wytacza sobie własną ścieżkę w show-biznesowym światku. Przez pewien czas występował pod pseudonimem "wisniv" i tworzył muzykę hip-hopową. Wówczas powstały takie utwory jak "Bies", "Prąd" czy "Mgła". Niedawno swoją premierę miała kolejna piosenka zatytułowana "Presja". Tym razem jednak syn Michała Wiśniewskiego zaprezentował ją pod pseudonimem "xavier". Czy to dobry czas na zmianę wizerunku?

Ojciec Xaviera Wiśniewskiego znany jest z zamiłowania do kolorowych włosów. Przez prawie 30 lat kariery niejednokrotnie zmieniał wizerunek, eksperymentując z różnymi odcieniami czerwieni, a także z zielenią. Czy syn pójdzie w jego ślady? Xavier Wiśniewski opublikował fotorelację z wizyty u fryzjera. Choć już wcześniej młody raper mógł się pochwalić lekko różową czupryną, tym razem zaszalał i postawił na wręcz żółtawy blond. Czy to wstęp do kolejnej szalonej koloryzacji? Może Xavier Wiśniewski pójdzie w ślady popularnego ojca.

Michał Wiśniewski partnerki. Wszystkie związki lidera Ich Troje

Lider zespołu Ich Troje znany jest z licznych małżeństw. Michał Wiśniewski stawał na ślubnym kobiercu aż pięciokrotnie! Pierwszą żoną muzyka była wokalistka Ich Troje Magda Femme. Para ukrywała swój związek, który nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu zaczęła się publiczna wojna, w których byli małżonkowie wzajemnie się oskarżali.

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna. Choreografka i tancerka poznała kontrowersyjnego muzyka w 2000 roku. Jest to najbardziej medialny związek lidera Ich Troje. W trakcie jego trwania realizowano bowiem program "Jestem jaki jestem", w którym kamery śledziły codzienne życie rodziny Wiśniewskich. Ich ślub odbył się w lodowej kaplicy. W 2006 roku para się rozwiodła. Owocem tego związku są dzieci: syn Xavier i córka Fabienne.

Przeczytaj też: Wszystkie śluby Michała Wiśniewskiego. Dlaczego ceremonii było więcej niż żon?

Trzecią wybranką lidera Ich Troje została Anna Świątczak, kolejna wokalistka zespołu, z którą związał się niedługo po drugim rozwodzie. Para doczekała się dwóch córek: Etiennette i Vivienne. Pobrali się w Las Vegas. I choć uznawani byli za parę idealną, to małżeństwo również się rozpadło — w 2010 roku, rok po odejściu Anny Świątczak z zespołu.

Kolejny, czwarty ślub wziął w 2012 roku. Tym razem wybranką została Dominika Tajner, córka trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera. Kobieta zaangażowała się nie tylko w życie prywatne muzyka, ale również w jego karierę — zostając menedżerką Michała Wiśniewskiego. Nie wróżono im przyszłości, musieli walczyć z hejtem. Ostatecznie ich związek przeszedł do historii.

Piątą żoną Michała Wiśniewskiego została Pola Wiśniewska. O kobiecie niewiele wiadomo. Ma ok. 37 lat, lidera Ich Troje poznała na jednym z popularnych portali randkowych. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2020 roku, a niedługo później pochwalili się informacją o ciąży. Nie tylko Michał Wiśniewski wszedł w ten związek z bagażem doświadczeń — okazało się, że Pola Wiśniewska ma czwórkę dzieci. Jak podał serwis rozrywka.radiozet.pl, kobieta wyznała, że jej najstarsza pociecha ma już 18 lat. Para doczekała się syna Falco Amadeusza, a niedługo na świecie pojawi się kolejna pociecha. Wiadomo, że będzie to syn. Niedawno Michał Wiśniewski zdradził, jakie imię będzie nosiło jego szóste dziecko.

Przeczytaj też: Michał Wiśniewski zdradził imię szóstego dziecka. Bardziej oryginalnie być nie mogło

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości