Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i inni. Gwiazdy składają życzenia mężczyznom

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dzień Mężczyzn 2022. Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Lenka Klimentova, Jan Kliment

Dziś wszyscy panowie obchodzą swoje święto. Z okazji Dnia Mężczyzn 2022 gwiazdy postanowiły złożyć życzenia swoim ukochanym i wszystkim panom. Wśród nich m.in. Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova, Joanna Moro czy Anita Werner. Także niektórzy gwiazdorzy pochwalili się, jak obchodzą swoje święto. Michał Wiśniewski i Misiek Koterski dodali zdjęcia z rodziną.

Zaledwie dwa dni temu obchodziliśmy Dzień Kobiet, a już dziś powód do świętowania mają mężczyźni. Choć Dzień Mężczyzny, który przypada 10 marca, nie cieszy się tak dużą popularnością, to okazał się świetną okazją do złożenia życzeń niektórym gwiazdom. Postanowiły one docenić swoich partnerów i kolegów. Zobaczcie, co napisały na swoich profilach na Instagramie.

Dzień Mężczyzn 2022 - Joanna Koroniewska docenia obecność Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska w swoim wpisie nawiązała do sytuacji w Ukrainie. W tym kraju toczy się brutalna wojna, mężczyźni muszą walczyć z rosyjskim najeźdźcą, a kobiety i dzieci tułać się po świecie w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Stwierdziła, że w tej sytuacji, cieszy się, że może mieć przy sobie swojego męża Macieja Dowbora.

"Co miłego mogę powiedzieć Dowborowi z okazji Dnia Mężczyzny? Bo w obliczu tego co się dzieje jednego jestem pewna — zaczynam doceniać to, że swojego mężczyznę mogę mieć przy sobie!" - napisała aktorka.

Gwiazda wspomniała też w poście o kolegach z branży filmowej, Mateuszu Damięckim i Igorze Leonovie, którzy będą gośćmi "Domówki u Dowborów".

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Dzień Mężczyzn 2022 - Lenka Klimentova o swoim ukochanym

Lenka Klimentova w czułych słowach opisała swojego męża Jana Klimenta. Gwiazda jest szczęśliwa, że może mieć u swojego boku takiego mężczyznę. Nawiązała także do wojny w Ukrainie.

"To mój bohater, mój mężczyzna, który nie boi się niczego (nawet popłakać się), a przynajmniej mi się wydaje, że nic mu niestraszne i to sprawia, że przy nim czuję się bardzo bezpiecznie, nie wyobrażam sobie rozdzielenia i tego, że musiałby zostać, walczyć i bronić swój kraj, chociaż on ma tak wielkie serce, jest tak zdeterminowany, żeby bez wahania to zrobił" - napisała tancerka.

"Dzisiaj dzień mężczyzny. Wielki szacunek składam dla wszystkich facetów szczególnie tych, którzy muszą już piętnasty dzień walczyć i być na froncie i tęsknić za swoją rodziną i normalnym życiem" - kontynuowała.

"Myślę, że po tym wszystkim, co ostatnio się dzieje, czy pandemia, czy teraz walka, jeszcze bardziej będziemy doceniać każdą chwilę ze swoimi bliskimi i cieszyć się z każdego dnia. Z każdego spokojnego słonecznego dnia" - podsumowała Lenka Klimentova.

Dzień Mężczyzn 2022 - Anita Werner nawiązuje do wojny w Ukrainie

Anita Werner opublikowała zdjęcie z ukochanym, któremu życzyła wszystkiego najlepszego. Jej partnerem życiowym jest dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk.

"Temu najwyjątkowemu mężczyźnie życzę dziś wszystkiego NAJ. NAJszczęścia, NAJuśmiechu, NAJwiatru we włosach i NAJżycia pełnią życia!" - napisała.

Nie zapomniała też o ukraińskich żołnierzach walczących na froncie:

"Wszystkim mężczyznom w Ukrainie życzę dziś zwycięstwa" - dodała.

Dzień Mężczyzn 2022 - Joanna Moro na zdjęciu z ukochanym

Joanna Moro z okazji Dnia Mężczyzn dodała zdjęcie z mężem Mirosławem Szpilewskim, z którym ma dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, oraz córkę Ewę. W tym samym poście wstawiła też zdjęcie z córką, na którym obie śpią.

"Kochani panowie, żebyście zawsze mieli wokół piękne panie, najlepiej śpiące, bo mniej zrzędzenia i marudzenia trzeba będzie wysłuchiwać" -zażartowała aktorka.

Gwiazda życzyła wszystkim mężczyznom "uśmiechu, radości, dużo dystansu i przebojowości"

"Kochani mężczyźni bez was świat byłby po prostu nudny" - podsumowała wpis.

Dzień Mężczyzn 2022 - Michał Wiśniewski z synami dziękują za życzenia

Michał Wiśniewski dodał z kolei na swojego Instagrama zdjęcie z synami Xavierem i Falco Amadeusem.

"Dziękujemy za życzenia!" - napisał krótko piosenkarz.

Wpis skomentowała żona wokalisty Pola Wiśniewska:

"Moje chłopaki" - napisała.

Dzień Mężczyzn 2022 - Misiek Koterski chwali się synem

Misiek Koterski swoje święto uczcił, chwaląc się osiągnięciami syna Fryderyka.

"Mój Frysio jest mega kotem. Jest jednym z najmłodszych chłopców w Polsce, który latał we flyspocie " - podpisał zdjęcie syna z certyfikatem lotu.

Aktor dodał też filmiki syna przebywającego w stanie nieważkości.

"Niczego się nie boi, chyba po mamie, bo ja boje się wszystkiego. Jestem z niego dumny. Tym bardziej że poszedł tam z mamą, jak byłem w pracy. Gdy kota nie ma, myszy harcują. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny" - napisał aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości