Xavier Wiśniewski o depresji i reakcji najbliższego otoczenia. "Obrócili wszystkich przeciwko mnie"

Xavier Wiśniewski o walce z depresją
Xavier Wiśniewski o walce z depresją
Źródło: X-NEWS
Xavier Wiśniewski zmagał się z ciężką depresją. Opowiedział o swoich doświadczeniach w kolejnym wywiadzie. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny cierpiał w samotności. Był odrzucony przez swoich rówieśników. Zabrał głos, by dać nadzieję i przekazać swoją siłę innym. Poniżej jego odważne wyznanie.

Xavier Wiśniewski zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Chłopak poszedł w ślady rodziców i związał swoją przyszłość z tańcem i muzyką. Jego życie nie było jednak usłane różami. Młody muzyk otwarcie mówi o swojej chorobie i radzeniu sobie z często bolesną reakcją społeczeństwa.

Xavier Wiśniewski o wychodzeniu z depresji i zachowaniu rówieśników

Xavier Wiśniewski w czerwcu skończy 20 lat. Chłopak zdążył już wiele przeżyć. Niestety nie wszystkie chwile w jego życiu były szczęśliwe. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny przyznał, że nie zabrakło również mroku. Na jego stan psychiczny miała wpływ ciężka choroba.

"Przez około pięć lat zmagałem się z ciężką depresją. Brakowało mi spokoju. Byłem gdzieś z tym wszystkim sam. Moi koledzy popełniali samobójstwa i to był bardzo ciężki moment. Bardzo się zamknąłem w sobie. Czułem, że nikt mnie nie chce i jestem nikomu niepotrzebny" - wyznał w rozmowie z "Faktem".

Syn gwiazdorskiej pary nie mógł liczyć na wsparcie bliskich znajomych. Dał do zrozumienia, że bardzo zawiódł się na swoich rówieśnikach.

"Przechodziło mi przez myśl, że lepiej by było, jakby mnie nie było. Czułem, że wszystkim będzie lepiej, jeśli mnie nie będzie. Na dodatek moi bliscy znajomi, których wtedy miałem, obrócili wszystkich przeciwko mnie i zakazali im ze mną rozmawiać" - dodał w wywiadzie.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Xavier Wiśniewski nagrywa wspólny utwór z tatą. To nawiązanie do młodszego brata Falco?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Xavier Wiśniewski został raperem. W sieci można znaleźć m.in. jego utwór pt. "Bies", do którego sam napisał słowa. Co ciekawe za teledysk odpowiada jego ukochana dziewczyna Weronika Fabijańska, a opiekę artystyczną przejął sam Sebastian Fabijański. Syn Michała Wiśniewskiego przyznał, że to muzyka pozwoliła mu stanąć na nogi i podnieść się z depresji.

"Przez parę lat prawie z nikim nie rozmawiałem. Pomogła mi muzyka i działania artystyczne. Już jest lepiej. Mam nadzieję, że zabierając głos publicznie, dam innym nadzieję, że nie są sami. Jesteśmy takim krajem, w którym często, gdy ktoś się czuje źle, to w społeczeństwie jest odpychany na bok. A czasem pięciominutowa rozmowa jest komuś w stanie naprawić dzień" - zakończył wywiad z "Faktem".

Chłopak szykuje muzyczną niespodziankę ze swoim ojcem Michałem Wiśniewskim. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć efekty ich współpracy. Xavier poinformował o tym w rozmowie z Plejadą.

"Nagrywam wspólny numer z tatą. Będzie to cover Falco 'Out of the dark'. Odświeżamy ten numer, bo jest dla nas bardzo bliski. Maluszek ma na imię Falco po tym austriackim artyście [...] Jesteśmy już na samym końcu. Przechodzi to przez mix i mastering, więc jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, żeby go wypuścić" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości