Mandaryna szczerze o dziewczynie swojego syna. Xavier spotyka się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego

Mandaryna
Mandaryna
Źródło: MWMEDIA
Mandaryna udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o łączeniu roli matki oraz szefowej, wróciła wspomnieniami do początków kariery, a także zdradziła, jaką ma relację z partnerką swojego syna Weroniką Fabijańską. Ukochana Xaviera Wiśniewskiego to młodsza siostra Sebastiana Fabijańskiego.

Marta Wiśniewska to polska tancerka znana pod pseudonimem Mandaryna, była członkini zespołu Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne. Pociechy pary poszły w ślady sławnych rodziców i już jakiś czas temu zaczęły stawiać kroki w show-biznesie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

29062023_BLIZEJGWIAZD_MANDARYNA (1)
Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Mandaryna o partnerce swojego syna Xaviera Wiśniewskiego

Xavier Wiśniewski próbował swoich sił w rapie. Na co dzień tańczy razem z siostrą Fabienne Wiśniewską w zespole mamy. Podczas Pink Party serwisu Pudelek cała rodzina zaprezentowała się na scenie. Mandaryna zdradziła, jak udaje się jej na co dzień łączyć wzywania szefowej z byciem matką.

"Udaje nam się. Wychowałam swoje dzieci chyba naprawdę całkiem nieźle, bo pracuje mi się z nimi dobrze. Prowadzimy razem szkoły tańca, koncertujemy razem. Są świetnymi tancerzami i są takim moim wentylem bezpieczeństwa. Dzisiaj też ze mną byli na scenie. No i fajnie. My tego życia nie rozdzielamy. Lubimy razem imprezować, razem pracować, razem wyjeżdżać na wakacje" - tłumaczyła artystka w rozmowie z Pudelkiem.

Marta Wiśniewska wspomniała także o partnerce swojego syna. Xavier Wiśniewski od dłuższego czasu spotyka się bowiem z Weroniką Fabijańską, która jest młodszą siostrą Sebastiana Fabijańskiego.

Xavier jest z Wercią już parę lat i ja po prostu czuję, że mam jeszcze jedną córkę i przyjaciółkę, bo też razem pracujemy. I to jest super. Dzisiaj Wercia zrobiła całą choreografię do tego koncertu, bo jest świetnym choreografem i to wszystko jej zasługa 
- mówiła Marta Wiśniewska.

Mandaryna wspomina początki swojej kariery

Mandaryna zasłynęła jako część zespołu Ich Troje na początku lat 2000. Razem z Michałem Wiśniewskim tworzyła duet nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Byli małżonkowie chętnie dzielili się swoim życiem prywatnym z mediami: nagrywali własne reality-show, a także wzięli huczny ślub niedaleko bieguna północnego w Kirunie w Szwecji. W rozmowie z Pudelkiem Marta Wiśniewska wspominała tamte czasy.

Pamiętam te lata. Wiem, że momentami wyskakiwałam z lodówki. To były przyjemne, beztroskie, chociaż bardzo pracowite lata. Przemiło je wspominam
- mówiła.

Przy okazji zdradziła sekret swojej sylwetki. Mandaryna bowiem od początku kariery w polskim show-biznesie może pochwalić się idealną i wysportowaną figurą. Wyjawiła, że dobrą formę zawdzięcza tańcu.

"Nie robię nic specjalnego. Lubię sport, lubię taniec, lubię się uśmiechać, lubię ludzi. Kocham ekipę, z którą tańczę. Spędzam czas po prostu w miłych towarzystwach" - wyjaśniała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości