Dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego udzieliła pierwszego wywiadu. Mówi o ukochanym

Siostra Sebastiana Fabijańskiego jest dziewczyną syna Michała Wiśniewskiego i Mandaryny.
Xavier Wiśniewski spotyka się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego
Źródło: X-NEWS
Xavier Wiśniewski jest zakochany. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego coraz śmielej chwali się swoją dziewczyną. Jego wybranką jest Weronika Fabijańska. Dziewczyna po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Xavierem Wiśniewskim i o ich planach na przyszłość.

Xavier Wiśniewski do niedawna był jedynym synem Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz doczekał się kolejnego męskiego potomka w styczniu zeszłego roku, gdy na świat przyszedł Falco - owoc miłości Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej. W tej patchworkowej rodzinie wszyscy jej członkowie podkreślają, że mogą na siebie liczyć. Dzieci dorastają i wprowadzają do domu kolejne osoby. Xavier Wiśniewski przedstawił rodzinie swoją dziewczynę.

Dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego o ich wspólnej przyszłości. Jak się poznali?

Xavier Wiśniewski długo ukrywał swoją wybrankę. Dziewczyna pojawiała się na zdjęciach chłopaka na Instagramie, ale para nie potwierdzała, że tworzą związek. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego coraz chętniej pokazuje swoją miłość. Jego dziewczyną jest Weronika Fabijańska, która dzieliła wywiadu serwisowi Jastrząb Post i opowiedziała o pierwszym spotkaniu z ukochanym.

"To było w mojej strefie zawodowej mimo wszystko, bo poznaliśmy się na zajęciach, gdzie ja byłam trenerem. Pamiętam to pierwsze spotkanie. Minęło dużo czasu od pierwszego spotkania do momentu, kiedy to zaczęło mieć trochę inny wydźwięk. Dużo się wydarzyło pomiędzy" - powiedziała w wywiadzie.

Weronika Fabijańska pochwaliła również Xaviera Wiśniewskiego i podkreśliła, że poważnie myślą o swojej przyszłości. Ich rodziny zdążyły już się poznać. Siostra Xaviera, Fabienne Wiśniewska zdradziła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, że jej brat mieszka ze swoją dziewczyną.

"Czuły, opiekuńczy, szczery w relacji. Myślę, że mamy plany bardziej z tych dalekosiężnych nich z takich krótkich, więc myślimy o tym bardzo przyszłościowo i chcemy w to inwestować. Dbamy o to, jak ta relacja wygląda na dziś dzień, żeby w przyszłości też była dobra. Współpracuję z nimi, więc dobrze. Tutaj w każdą stronę ta relacja działa dobrze. Xavier z moją rodziną, ja z jego rodziną, więc myślę, że to w każdą stronę idzie dobrze" - wyznała Weronika Fabijańska.

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Źródło: Co za Tydzień

Kim jest dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego?

Weronika Fabijańska jest instruktorką tańca, a prywatnie siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego. Dziewczyna szkoliła się m.in. w Rzymie, Londynie czy Los Angeles. Tańczyła na trasie koncertowej Sylwii Lipki i współpracowała z własnym bratem przy tworzeniu choreografii do jednego z jego klipów. Weronika Fabijańska otarła się już o show-biznes, dlatego ten świat nie robi na niej wrażenia.

"Nigdy nie miałam takiego pragnienia, poza tym od małego dziecka widziałam to u mojego brata, więc nigdy mi to nie imponowało. Miałam tak, że szanuję ludzi za to, co robią, w jaki sposób dochodzą do tego punktu, w którym są w swoim życiu, ale to nie był mój cel. Jeśli chodzi o jakieś tam moje marzenia, to czy to będzie na ściance, czy nie, nie jest to dla mnie istotne. Ważniejsze jest dla mnie, co sobą reprezentuję jako osoba" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Jastrząb Post"

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości