Fabienne i Xavier Wiśniewscy o coming oucie młodszej siostry. Powiedzieli o swojej reakcji

 Etiennette Wiśniewska
Na temat coming outu Etiennette Wiśniewskiej wypowiedziało się rodzeństwo. Co powiedzieli?
Źródło: MWMEDIA
Etiennette Wiśniewska jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się w mediach społecznościowych tym, że jest w związku z dziewczyną. Teraz o coming out przyrodniej siostry zostali zapytani Xavier i Fabienne. Nie mieli wątpliwości, co odpowiedzieć.

Michał Wiśniewski jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych rodziców w polskim przemyśle rozrywkowym. Frontman zespołu Ich Troje pięciokrotnie wchodził w związek małżeński i ma aż sześcioro dzieci. Artysta dba o dobre relacje ze swoimi latoroślami i stara się być obecny w ich codziennym życiu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

29062023_BLIZEJGWIAZD_MANDARYNA (1)
Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Xavier i Fabienne Wiśniewscy na temat coming outu Etiennette

Jakiś czasem temu Etiennette Wiśniewska za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznawała, że jest w romantycznej relacji z dziewczyną. Teraz na temat coming outu dziewczyny zabrało głos jej starsze przyrodnie rodzeństwo. Xavier i Fabienne Wiśniewscy w szczerym wywiadzie dla serwisu swiatgwiazd.pl dali do zrozumienia, że orientacja siostry nie stanowi dla nich absolutnie żadnego problemu.

Fabienne Wiśniewska stwierdziła, że każdy powinien móc być szczęśliwy, niezależnie od tego, kogo kocha.

"Każdy powinien kochać kogo chce i być szczęśliwym" - wyznała.

Swoje zdanie postanowił wyrazić również Xavier Wiśniewski. Chłopak nie ukrywa, że u nich w rodzinie takie sytuacje nikogo nie dziwią.

"My jesteśmy z takiej rodziny, w której takie rzeczy nikogo nie dziwią. Jesteśmy otwarci na wszystko i nikogo nie oceniamy. Powiedziała, a my na to: 'A okej, super'. Tyle" - powiedział.

Etiennette Wiśniewska zrobiła tatuaż dla ojca

Córka Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego, Etiennette, zdecydowała się podążać śladami swoich słynnych rodziców. 16-latka już wystąpiła na scenie razem ze swoim ojcem, co szybko zauważyli i docenili fani Ich Troje. Dziewczyna pomimo młodego wieku, już wykazuje bowiem podobny talent do swoich rodziców.

Poza muzyką młoda artystka podziela również pasje swojego ojca do tatuaży. Michał Wiśniewski jest znany z licznych malunków, które zdobią jego ciało, a teraz jego córka zdecydowała się na wykonanie jednego. Niedawno Etiennette Wiśniewska pokazała na Instagramie swój pierwszy tatuaż.

Dziewczyna wytatuowała sobie dwie wisienki z podpisem "Na cześć Pana i naszej godności". Później dodała do swojej kolekcji symbole słońca i księżyca. Jej ojciec, zaskoczony tą nowością, nie wydawał się jednak do końca zadowolony z decyzji

Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż
Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż
Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż
Źródło: screen IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości