Wydarzenia

Aleksandra Skubis z "Top Model" o zaletach picia herbaty. "Pomaga dbać o urodę"

Wydarzenia

Aleksandra Skubis z "Top Model" o zaletach picia herbaty

Za nami kolejny "Przystanek Zima", tym razem na Dolnym Śląsku. Kamera programu "Co za Tydzień" przyglądała się miłośnikom sportów zimowych. W wolnych chwilach mogli napić się gorącej herbaty w miasteczku TVN, a o jej zaletach opowiedziała Aleksandra Skubis z "Top Model" w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

"Projekt Zima" na Dolnym Śląsku cieszył się słoneczną aurą, której towarzyszył lekki mróz. Atmosfera w miasteczku i tak była gorąca. Uczestnicy mogli wziąć udział w wielu grach i zabawach. Był też czas na odpoczynek i na to, żeby ze sobą porozmawiać.

Aleksandra Skubis z "Top Model" o zaletach picia herbaty

Olivier Janiak spotkał się z uczestniczką ostatniej edycji "Top Model", która mówiła o pozytywnych skutkach picia herbaty.

- Herbata wpływa na wszystko, bardzo dbam o dietę, o to, żeby zdrowo się odżywać i przede wszystkim pielęgnować cerę, skórę i paznokcie. Fantastycznym sposobem jest pokrzywa i skrzyp, które pomagają kobietom dbać o urodę — powiedziała Aleksandra Skubis.

Dodała, że w herbatach, szczególnie tych ziołowych jest wiele właściwości, które poprawiają naszą kondycję.

- Wiele aspektów jest nie tylko zdrowotnych, ale także smakowych. Ja jestem wielką fanką zielonej herbaty. (...) Z imbirem czy innymi dodatkami mamy tę tradycyjną herbatę zimową, która wprawia w fajny nastrój pogawędki — dodała.

Aleksandra Skubis o rozmowach przy herbacie

Uczestniczka "Top Model" zauważyła również, że przy tym gorącym trunku można łatwiej z kimś porozmawiać.

- Zauważam, że telefony przejęły nad nami kontrolę, żyjemy w takim pędzie, że mało jest takich momentów, żeby usiąść, porozmawiać i rzeczywiście wczuć się w tę rozmowę, myślę, że przy herbacie przychodzi to łatwiej, bo ona otwiera, daje fajne poczucie bezpieczeństwa i tego, że ludzie się przy niej otwierają bardzo i oczywiście daje to ciepło — zaznaczyła.

Mariusz Jakubowski z "Top Model" o budowaniu relacji w dobie social mediów
Mariusz Jakubowski z "Top Model" o budowaniu relacji w dobie social mediów Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zobacz również:

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości