Co się działo w show-biznesie? Podsumowanie poniedziałku 24.04.2023

Autor:
Kamila
Jamrożek
Co się działo w show-biznesie?

Poniedziałek w świecie gwiazd był pełen ciekawych wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby poznać najnowsze wieści z show-biznesu. Poznaj najważniejsze i najbardziej kontrowersyjne momenty dnia z życia celebrytów, które trafiły do mediów w poniedziałek 24.04.2023 r.

W poniedziałek świat gwiazd aż huczał od wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu! Przygotuj się na zwroty akcji i niespodzianki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie
Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Stalkerka Janowskich zatrzymana

Monika i Robert Janowscy byli prześladowani przez tę samą kobietę przez ponad 12 lat. Stalkerka dręczyła małżeństwo poprzez groźby, regularne pojawianie się w pobliżu ich domu, wysyłanie maili oraz dzwonienie na domofon. W końcu, w akcie desperacji, żona prezentera postanowiła ujawnić tożsamość stalkerki i zwrócić się o pomoc do policji. Ostatnio sprawa ta przyciągnęła uwagę mediów, a kobieta została aresztowana.

Czytaj więcej: Stalkerka Janowskich zatrzymana. Monika Janowska wyjawia, że to nie koniec [TYLKO U NAS]

Monika Richardson ofiarą niebezpiecznego wypadku

Monika Richardson podzieliła się z użytkownikami mediów społecznościowych niepokojącymi wieściami. Na jej profilu pojawiło się rozmyte zdjęcie żółtego samochodu, który uderzył w pojazd, którym kierowała dziennikarka. Na szczęście Monika Richardson wyszła z wypadku bez poważnych obrażeń.

Czytaj więcej: Monika Richardson ofiarą niebezpiecznego wypadku. Gwiazda apeluje o pomoc

Klaudia Halejcio dumna ze swojego narzeczonego

Klaudia Halejcio pochwaliła się, że jej partner, Oskar Wojciechowski, osiągnął sukces w swojej pracy jako specjalista ds. internetowego marketingu oraz angażuje się w walkę o prawa polskich kredytobiorców. W związku z problemami jednego ze swoich klientów, który został poszkodowany przez bank, Oskar Wojciechowski wystąpił przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Teraz magazyn "Forbes" opisał tę sprawę, a aktorka nie mogła się powstrzymać od wyrażenia swojego uznania dla partnera poprzez swoje profile w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Klaudia Halejcio gratuluje narzeczonemu. Aktorka pęka z dumy

Sara James wyprowadzi się z rodziną do USA?

Sara James pokazała, że może podbić amerykański rynek muzyczny. Młoda wokalistka ma coraz więcej sukcesów na swoim koncie. Niedawno wygrała statuetkę Fryderyka za Debiut Roku! Mama Sary James zdradziła, w jaki sposób jej córka godzi karierę muzyczną z edukacją. I najważniejsze - mama Sary James wypowiedziała się w sprawie wyjazdu córki do USA. Czy rodzina Sary jest gotowa poświęcić swoje życie w Polsce i wspierać artystkę w jej zagranicznej karierze?

Czytaj więcej: Mama Sary James stanowczo o edukacji córki. Zdradziła, czy wyprowadzi się do Ameryki

Michał Koterski nie jest gotowy na ślub z Marcelą Leszczak

Ostatnio głośno jest o Michale Koterskim, który opowiedział o swoim burzliwym życiu w autobiografii. Aktor ma za sobą kilka związków, w przeszłości prowadził rozrywkowy tryb życia. Ustatkował się dopiero u boku byłej gwiazdy "Top Model" - Marceli Leszczak, z którą ma syna. Aktor przyznał, że ślub jest jego marzeniem. Dlaczego więc jeszcze go nie było?

Czytaj więcej: Michał Koterski nie jest gotowy na ślub z Marcelą Leszczak. Powiedział o terapii

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości