Co się działo w show-biznesie? Podsumowanie środy 26.04.2023

Autor:
Kamila
Jamrożek
Co się działo w show-biznesie? Podsumowanie środy 26.04.2023

Środa w świecie gwiazd była pełna ciekawych wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby poznać najnowsze wieści z show-biznesu. Poznaj najważniejsze i najbardziej kontrowersyjne momenty dnia z życia celebrytów, które trafiły do mediów w środę 26.04.2023 r.

W środę świat gwiazd aż huczał od wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu! Przygotuj się na zwroty akcji i niespodzianki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"
Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Daniel Radcliffe został ojcem

Daniel Radcliffe i jego partnerka Erin Darke zostali rodzicami po raz pierwszy! Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać aktora, który z oddaniem pcha wózek z niemowlakiem podczas spaceru. Mimo że Daniel Radcliffe i Erin Darke są parą od wielu lat, to unikają życia publicznego. Dbają o swoją prywatność, a nie prowadzą oficjalnych profili w mediach społecznościowych, na których opowiadają o swoim życiu codziennym.

Czytaj więcej:

Premiera serialu "Pati"

Pod koniec miesiąca na platformie Player pojawi się nowy polski serial "Pati", a jego gwiazdy już wcześniej wzięły udział w oficjalnej premierze. Aleksandra Adamska, wcielająca się w główną postać, dumnie pozowała na czerwonym dywanie. Jednak to nie tylko ona przyciągnęła uwagę swoją stylizacją, która wywołała spore poruszenie.

Czytaj więcej:

Przełom w sprawie Marcina Bosaka

Marcin Bosak opublikował na swoim profilu w serwisie Instagram aktualizację dotyczącą sprawy pobicia, którego doznał ze strony pracownika znanej firmy transportowej. Zgodnie z jego relacją, w wyniku działań policji zatrzymano obywatela Gruzji, który miał związek z tą sprawą.

Czytaj więcej:

Maffashion i Maciej Musiał z zarzutami

W środę rano pojawiła się informacja, że Julia Kuczyńska oraz Maciej Musiał zostaną oskarżeni o promowanie alkoholu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oboje muszą teraz stawić czoła zarzutom. Mogą zostać ukarani wysoką grzywną.

Czytaj więcej:

Malwina Wędzikowska pierwszy raz o partnerze

Malwina Wędzikowska udzieliła wywiadu Annie Pawelczyk-Bardygdze w programie "Szafy gwiazd", w którym opowiedziała o swoim związku z partnerem Bartkiem. Projektantka przyznała, że po wielu latach singielstwa musiała zmienić swoje życie i uczynić dla swojego ukochanego miejsce. "To było dla mnie wyzwanie i wyrwanie z poczucia samodzielności i niezależności" - wyznała.

Czytaj więcej:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości