Wydarzenia

Co 21 sierpnia na antenie "Co za tydzień"? Serial "Ród Smoka", "Projekt Plaża", koncert Katarzyny Miller

Wydarzenia

Autor:
Dominika
Kowalewska
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" zobaczymy m.in. relację z "Projektu Plaża" w Krynicy Morskiej oraz koncertu Katarzyny Miller, a także premiery filmu "Głupcy" w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 21 sierpnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Premiera "Rodu Smoka"

Serial "Gra o Tron" szturmem podbił serca widzów na całym świecie. W ciągu ośmiu lat zdobył 59 nagród Emmy i Złotego Globa. Nic więc dziwnego, że HBO Max postanowiło nakręcić prequel tej produkcji. Akcja rozgrywa się 170 lat przed wydarzeniami, które znamy. Serial "Ród Smoka" opowiada historię upadku słynnej rodziny Targaryenów. Podczas premiery w Amsterdamie zapytaliśmy aktorów: jakie to uczucie pojawić się na tym ikonicznym planie filmowym. Co powiedzieli?

"Głupcy" - premiera nowego filmu Tomasza Wasilewskiego

Premiera najnowszego filmu Tomasza Wasilewskiego "Głupcy" odbyła się w kinie Muranów. Po "Płynących wieżowcach" i "Zjednoczonych stanach miłości" mierzy się z tematami tabu w rodzinie i niełatwymi emocjami. W rolach głównych Łukasz Simlat i Dorota Kolak. Producentką filmu "Głupcy" jest Ewa Puszczyńska, która współtworzy światowe produkcje ambitnego kina. Zobaczcie w programie "Co Za Tydzień" relację z premiery "Głupców".

"Projekt Plaża" w Krynicy Morskiej

Krynica Morska jest miastem położonym na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Panujący tu mikroklimat ma właściwości lecznicze, odprężające i poprawiające samopoczucie. Porty rybackie, przystanie czy  jedyna na mierzei wiślanej latarnia morska - to tylko kilka z obowiązkowych przystanków do zobaczenia w Krynicy Morskiej. Choć, bez wątpienia, turystów przyciągają tu plaże - jedne z piękniejszych w Polsce. Dobrą okazją do ich odwiedzenia jest "Projekt Plaża", który tym razem odwiedził właśnie Krynicę Morską. Zobaczcie relację z tego niezwykłego wydarzenia w niedzielnym odcinku "Co za Tydzień".

Koncert Katarzyny Miller

Katarzyna Miller to znana psycholożka i psychoterapeutka, a także autorka bestsellerów. W ubiegłym roku nagrała debiutancką płytę, którą udowodniła, że nigdy nie jest za późno na realizację najskrytszych marzeń. Z tą pełną energii kobietą wielu talentów spotkaliśmy się na kameralnym koncercie w Ogrodzie Botanicznym, gdzie mogliśmy posłuchać wyjątkowych utworów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości