Dziennikarze TVN 24 w charytatywnym meczu hokeja. "To powoli zaczyna być fajne"

Mecz hokeja dziennikarze TVN24 kontra reprezentacja polskich artystów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
W Bytomiu odbył się charytatywny hokejowy mecz, w którym udział wzięli dziennikarze TVN24 i przyjaciele  kontra artyści polscy. Dochód z meczu został przeznaczony na leczenie 10-letniego Kuby, który choruje na dziecięcy autyzm. 

Ten wyjątkowy mecz hokeja co roku budzi wiele emocji. W Bytomiu odbył się mecz, w którym udział wzięli dziennikarze TVN24 i przyjaciele kontra reprezentacja artystów polskich. Dochód z meczu został przeznaczony na leczenie 10-letniego Kuby Goniwiechy, który cierpi na autyzm dziecięcy

"Zbieramy pieniądze na lek, który powstrzymałby postępowanie choroby. Syn jeszcze rok temu chodził, jeździł na rowerze, a dziś no niestety"- mówi mama chłopca.

Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"
Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"

Kto wygrał mecz?

W meczu wziął udział olimpijczyk i były reprezentant Polski, hokeista Mariusz Czerkawski. Sportowiec od lat bierze udział w tym meczu. Raz pomaga jednej drużynie, a raz drugiej.

"Powoli zaczyna być to fajna rzecz, tym bardziej że koledzy i koleżanki z TVN24 też coraz bardziej są podnieceni tym, jak trenują i tym jakie postępy robią. Także będzie fajne spotkanie i starcie po jakimś czasie"- mówi Mariusz Czerkawski. 

Mecz zaczął się od małego koncertu Eweliny Lisowskiej w szatni hokeistów, który miał zagrzać obie drużyny do boju. Kiedy obie drużyny wyszły na lód, nastąpiło prawdziwe sportowe starcie.

"Strzelić TVN- owi pierwszą bramkę to jest sukces niebywały" - mówi Andrzej Tomanek  z Kabaretu OT.TO, który jako pierwszy strzelił bramkę w charytatywny meczu.

Z upływem czasu, w meczu przegrywała drużyna TVN24, więc Mariusz Czerkawski dołączył do nich. Niestety mimo to, drużyna dziennikarzy TVN 24 i przyjaciele przegrała z reprezentacją artystów polskich 5:8.

Gwiazdy TVN24 o meczu

W drużynie reprezentacji TVN24 była m.in. wybitna dziennikarka Arleta Zalewska, która od lat uczestniczy w tym sportowym wydarzeniu.

 "Ja się cieszę, że bierzemy w tym udział i możemy pokazywać i sport i hokej, to jest fajne" - mówi Arleta Zalewska na chwile po sportowym starciu na lodzie.

W meczu wziął udział również Robert Kantereit, który prowadzi program "Wstajesz i wiesz" w TVN24, który był przekonany o zwycięstwie swojej drużyny.

"Jeszcze wygramy, jeszcze im pokażemy. Oni jeszcze mało trenowali, bo są na deskach teatrów i scenach" - mówił żartobliwie dziennikarz.

Drużyna TVN24 przegrała. Rewanż dziennikarze TVN24 i przyjaciele kontra reprezentacja artystów polskich w przyszłym roku w Tychach. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości