Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobacz najciekawsze aukcje 32. finału WOŚP

Mieczysław Hryniewicz, Ewa Chodakowska, Andrzej Piaseczny wspierają WOŚP
Mieczysław Hryniewicz, Ewa Chodakowska, Andrzej Piaseczny wspierają WOŚP
Źródło: MWMEDIA
32. finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. Fundacja Jurka Owsiaka zbiera w tym roku fundusze na rzecz walki z chorobami płuc po pandemii. Jak co roku także gwiazdy zaangażowały się w zbiórkę i zaoferowały darczyńcom wyjątkowe prezenty. Na licytacjach znajdziecie między innymi pamiątki Mieczysława Hryniewicza ze "Zmienników" czy metamorfozę pod okiem Ewy Chodakowskiej. 

Hasło nadchodzącego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brzmi: "Tu Wszystko Gra OK!". Nieodłącznym partnerem WOŚP jest serwis Allegro, który już 24 lata wspiera walkę o zdrowie dzieci i dorosłych. Do muzyków, aktorów, sportowców i tych, którzy zawsze byli gotowi pomagać innym, skierowano specjalną prośbę o przekazanie wartościowych przedmiotów na cele charytatywne. Zobaczymy, jak znani i lubiani celebryci zaangażowali się w tę charytatywną inicjatywę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Fenomen" - dokument o Jurku Owsiaku i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
Źródło: "Co za Tydzień"

Maciej Musiałowski dla WOŚP: Kolacja z oprowadzaniem po zamku w Domanicach

Maciej Musiałowski oferuje wyjątkową licytację na WOŚP. Jej zwycięzca będzie miał okazję wziąć udział w kolacji oraz prywatnym zwiedzaniu XVIII-wiecznego Zamku Domanice koło Wałbrzycha. Aktor, który w zeszłym roku zakupił ten historyczny obiekt, zaprasza do udziału w tej niezwykłej atrakcji. Aukcja jest dedykowana dla jednej osoby, a dodatkowe koszty takie jak dojazd czy nocleg pokrywa zwycięzca. Szczegóły dotyczące realizacji aukcji, takie jak dokładny termin, będą uzgadniane z obydwoma stronami. 

Tygodniowa metamorfoza z Ewą Chodakowską na WOŚP

Ewa Chodakowska wraz ze swoim zespołem, oferuje w aukcji WOŚP możliwość uczestnictwa w Tygodniu Metamorfozy, który zakłada przemianę nie tylko ciała, ale również umysłu i duszy. To wyjątkowy czas, w trakcie którego uczestnicy doświadczą równowagi w życiu, wprowadzą nowe, zdrowe rytuały, zbudują zdrową relację ze sobą, oraz pozwolą sobie na odpuszczenie tego, co już nie służy, akceptację emocji i nastrojów.

Blanka Stajkow dla WOŚP: Diamentowa płyta za słynny singiel "Solo"

Blanka Stajkow na WOŚP wystawiła diamentową płytę za sprzedaż singla "Solo". Ten singiel jest nie tylko ważnym momentem w karierze artystki, ale również reprezentował Polskę na Eurowizji w 2023 roku. "Solo" zdobyło ogromną popularność, osiągając ponad 210 milionów streamów oraz ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube. " 'Solo' to piosenka o sile, radości i pozytywnym przekazie, która ma na celu rozpowszechnianie dobra" - pisze wokalistka.

Scrabble Dawida Podsiadło można wylicytować na WOŚP

Dawid Podsiadło przeznaczył na WOŚP limitowaną edycję Scrabble o nazwie "Scrabsiadło, czyli Scrabble Dawid Podsiadło Edition". Jest to wyjątkowa edycja Scrabble, a jednocześnie część inicjatywy charytatywnej. Zostały wyprodukowane jedynie 100 egzemplarzy, z których każdy jest ponumerowany i podpisany osobiście przez Dawida Podsiadło.

Andrzej Piaseczny na WOŚP przekazał neon z trasy koncertowej 50/50

Andrzej Piaseczny oferuje na aukcji WOŚP neon, który był częścią scenografii jego urodzinowej trasy koncertowej zatytułowanej "50/50". Trasa, która zakończyła się w grudniu 2023 roku, była niezwykle ważna dla artysty, ponieważ towarzyszyła wydaniu płyty o tej samej nazwie. Andrzej Piaseczny dokonał publicznego coming outu i wyznał, że piosenka "Miłość" z albumu "50/50" opowiada o jego uczuciu do mężczyzny.

Viki Gabor oferuje na WOŚP dołącznie do ekipy koncertowej

Viki Gabor oferuje na licytacji WOŚP niezwykłe doświadczenie. Zwycięzca spędzi z nią cały dzień od próby aż do zakończenia koncertu. Osoba, która wygra licytację wraz z osobą towarzyszącą, otrzymają identyfikator VIP, co umożliwi swobodne poruszanie się na terenie koncertu. Ponadto będą mieli szansę być na scenie podczas próby do koncertu, gdzie poznają wszystkich muzyków zespołu Viki Gabor oraz ekipę techniczną, co dodatkowo zwiększy unikalność tego wyjątkowego doświadczenia. Dodatkowo zwycięzca otrzyma zwrot kosztu transportu do i z wybranego koncertu, zapewniony nocleg dla siebie i osoby towarzyszącej po zakończeniu koncertu, a także wspólny posiłek z drużyną koncertową Viki przed rozpoczęciem koncertu.

Basia i Rafał Szatanowie dla WOŚP: Wspólne nagranie w domowym studio u Szatanów

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oferują unikatowe doświadczenie na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako jedna z najpiękniejszych i bardziej zgranych par polskiego show-biznesu zaprasza dwie osoby do spędzenia czasu razem z nimi. Podczas tego niezwykłego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję zaśpiewać i nagrać swój ulubiony utwór razem z parą. Dodatkowo na pamiątkę, zostanie nagrany mini klip ze studia w domu Szatanów w Warszawie.

Pamiątki Mieczysława Hryniewicza ze "Zmienników" do wylicytowania na WOŚP

Mieczysław Hryniewicz oferuje na licytacji WOŚP zestaw pamiątkowych przedmiotów związanych z serialem "Zmiennicy". W skład zestawu wchodzi oryginalna legitymacja telewizyjna Mieczysława Hryniewicza, na której artysta umieścił swój podpis. Dodatkowo aktor przekazał swój prywatny zegarek, który towarzyszył mu podczas kręcenia wszystkich odcinków "Zmienników". W ramach licytacji dostępna jest także podpisana reprodukcja pamiętnej koszulki, w której Mieczysław Hryniewicz występował jako bohater serialu Jurek.

Katarzyna Bosacka dla WOŚP: Kolacja z loteryjką według Wisławy Szymborskiej

Katarzyna Bosacka oferuje niezwykłe doświadczenie na aukcji WOŚP – kolację dla dwóch osób inspirowaną życiem i twórczością noblistki Wisławy Szymborskiej. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w mieszkaniu Poetki przy ulicy Piastowskiej w Krakowie. Podczas kolacji, profesor Michał Rusinek, literaturoznawca, tłumacz i osobisty sekretarz Wisławy Szymborskiej, opowie o życiu noblistki. Szef kuchni Przemysław Klima, właściciel dwugwiazdkowej restauracji Bottiglieria 1881 w Krakowie, będzie odpowiedzialny za przygotowanie wykwintnych dań na najwyższym światowym poziomie.

Całe wydarzenie poprowadzi sama Katarzyna Bosacka, co zapewni nie tylko kulinarne doznania, ale również interesującą rozmowę i atmosferę. Uczestnicy kolacji będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowe pamiątki po Wisławie Szymborskiej, wysłuchać anegdot i opowieści, skosztować wykwintnych dań i win, a także wziąć udział w loterii z możliwością wygrania zabawnych prezentów.

Cudowny weekend z Anetą Glam w Miami trafił na akcję WOŚP

Aneta Glam oferuje licytującym na WOŚP niezwykły weekend w Miami. Pakiet obejmuje trzydniowy pobyt w ekskluzywnym hotelu w Miami Beach. Zwycięzcy będą mieli też okazję do wyjść z Anetą Glam do najbardziej ikonicznych restauracji i lokali w Miami. Dodatkowo Aneta Glam zorganizuje zwiedzanie miasta swoim luksusowym Rolls Roycem. Przelot dla dwóch osób jest wliczony w ofertę.

Aneta Glam z "Żon Miami"
Aneta Glam z "Żon Miami"
Źródło: X-NEWS

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości