Informacje o śmierci Sinead O'Connor, decyzja sądu ws. Kevina Spaceya. Najważniejsze newsy dnia

Podsumowanie dnia 27.07.2023
Podsumowanie dnia 27.07.2023
Źródło: MWMEDIA/Getty Images
Tych newsów nie możesz przegapić! Nowe informacje ws. śmierci Sinead O'Connor, decyzja sądu ws. Kevina Spaceya. Co jeszcze działo się w czwartek 27 lipca? Sprawdź nasze podsumowanie dnia!

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z 27.07.2023 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Sylwia Bomba o patchworkowej rodzinie. Chciałaby zostać macochą

Nowe informacje ws. śmierci Sinead O'Connor 

Sinead O'Connor zmarła niespodziewanie w wieku 56 lat, co wstrząsnęło całym światem show-biznesu. Fani irlandzkiej piosenkarki ciągle się zastanawiają, co było przyczyną jej śmierci. Teraz policja wydała krótki komunikat, w którym opisała szczegóły interwencji.

Sinéad O'Connor zmarła w nocy z 25 na 26 lipca. Jej odejście odbiło się echem w świecie muzyki, ale także przypomniało o tragicznym wydarzeniu, które dotknęło artystkę rok wcześniej — śmierci jej 17-letniego syna. Gwiazda niedługo przed odejściem opublikowała nagranie, w którym wspomina zmarłego nastolatka.

Więcej na ten temat: Sinead O'Connor nie żyje. Policja wydała oświadczenie w sprawie śmierci artystki

Sinead O'Connor nie żyje
Sinead O'Connor nie żyje
Sinead O'Connor nie żyje
Źródło: Redferns getty images

Decyzja sądu ws. Kevina Spaceya

Kevin Spacey w 2017 roku po raz pierwszy został oskarżony o molestowanie seksualne. Przeciwko aktorowi ruszył proces. W październiku 2022 dwukrotny zdobywca Oscara został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jednak Kevin Spacey znów zasiadł w ławie oskarżonych, bo do sądu zgłosiły się kolejne ofiary napaści seksualnej.

Więcej na ten temat: Kevin Spacey był oskarżony o przestępstwa seksualne. Jest decyzja sądu. "Straciłem wszystko"

Kevin Spacey
Kevin Spacey był oskarżony o przestępstwa seksualne. Jest decyzja sądu
Kevin Spacey
Źródło: Getty Images

Nie żyje znany hollywoodzki scenarzysta Bo Goldman

Amerykański przemysł filmowy i teatralny pogrążył się w smutku po śmierci cenionego scenarzysty Bo Goldmana, który odszedł w wieku 90 lat. Był legendą Hollywood, a w jego dorobku znajdziemy wiele niezapomnianych dzieł takich jak "Lot nad kukułczym gniazdem" z genialną rolą Jacka Nicholsona czy "Joe Black" z Bradem Pittem.

Więcej na ten temat: Nie żyje znany hollywoodzki scenarzysta. To on stworzył "Lot nad kukułczym gniazdem"

Bo Goldman
Bo Goldman - jeden z najwybitniejszych amerykańskich scenarzystów
Bo Goldman
Źródło: Getty Images

Robert Kudelski o walce z otyłością

Robert Kudelski ważył 107 kilogramów, później zrzucił 30. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmienił nawyki żywieniowe i zawalczył o zdrowie. Aktor został też ambasadorem kampanii "Porozmawiajmy szczerze o otyłości". W najnowszym wywiadzie przyznał, że przez lata był wystawiony na krytykę.

Czytaj więcej: Robert Kudelski o walce z otyłością

Robert Kudelski
Robert Kudelski o byciu wykluczanym w pracy przez otyłość
Robert Kudelski
Źródło: MWMEDIA

Joanna Balasz o żonie Ivy, życiu po ślubie i reakcjach ludzi

Joanna Balasz w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich doświadczeniach, obawach oraz spostrzeżeniach dotyczącymi różnic między coming outem mężczyzn a kobiet. Aktorka poruszyła także temat wpływu polityki na orientację seksualną, hejtu w internecie oraz reakcji swojej rodziny na ujawnienie, że jest osobą LGBT.

Więcej na ten temat: Joanna Balasz o żonie Ivy, życiu po ślubie i reakcjach ludzi. "Gdy będzie u nas bardzo źle, zabiorę moją rodzinę" [TYLKO U NAS]

Joanna Balasz
Joanna Balasz
Joanna Balasz
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości