Co Za Tydzień: Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot w spektaklu "Niepamięć"

Spektakl "Niepamięć". Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot, Marcin Korcz
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Spektakl "Niepamięć" można zobaczyć w warszawskim Teatrze Garnizon Sztuki. W obsadzie zobaczymy Karolinę Gorczycę, Magdalenę Kumorek, Marcina Korcza, Krzysztofa Czeczota. Aktorzy opowiedzieli o swoich rolach w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Spektakl "Niepamięć"

W spektaklu "Niepamięć" wiele kryje się pod pozorną czystością, którą zauważą widzowie. Aktorzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat sztuki.

- Ten spektakl jest trochę o tym, że nasz mózg zostawia sobie to, co chce zostawić w pamięci. A to, czego nie chce wyrzuca - powiedziała Karolina Gorczyca.

Spektakl "Niepamięć"- o czym jest?

Scena w tej sztuce wyłożona jest piaskiem, w którym w pewnym momencie tarzają się aktorzy w białych strojach. Opowieść pokazuje cztery różne ludzkie osobowości. Krzysztof Czeczot gra postać celebryty. Aktorzy wyjeżdżają ze spektaklem w trasę. Zainteresowani mogą szukać spektaklu w Lublinie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i w kilku innych miastach i większych miejscowościach. Więcej informacji na stronie www.garnizonsztuki.org.pl. W Warszawie spektakl odbędzie się 2 lutego.

Współzałożycielką Garnizonu Sztuki jest Grażyna Wolszczak.

- To jest nasza radość, że wspaniali aktorzy, reżyserzy, autorzy nie boją się już oddać w nasze ręce. Wiedzą, że to jest na wysokim poziomie artystycznym - powiedziała Grażyna Wolszczak.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

podziel się:

Pozostałe wiadomości