Materiał promocyjny

Ola Nowak i Kacper Porębski Influencerami strefy Felix Crispers. Setki osób wzięło udział w evencie marki 

Ola Nowak i Kacper Porębski Influencerami strefy Felix Crispers
Ola Nowak i Kacper Porębski Influencerami strefy Felix Crispers. Setki osób wzięło udział w evencie marki 
Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły influencerom, którzy na wyjątkowym evencie marki Felix Crispers dzielili się doświadczeniami jak przekuć swoje pasje w styl życia. Podążając za hasłem "Życie jak Crispers. Chrup je garściami" zaprosili do strefy aktywności  odwiedzających i wypoczywających nad polskim morzem. Zobaczcie relację z tego wydarzenia.  

Okres letni to dla tysięcy osób okazja, by odwiedzić nadbałtyckie miejscowości. W jednej z nich podczas Projektu Plaża na plażowiczów czekała atrakcja – strefa Felix Crispers, eksperta w dziedzinie orzechów. To właśnie tam w doborowym towarzystwie można było sprawdzić swoją sprawność fizyczną i wziąć udział w grach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami, a do tego spotkać znanych z mediów społecznościowych Inflencerów.

Ola Nowak i Kacper Porębski o wyjątkowej akcji marki Felix Crispers

Jak co roku, TVN zaprasza na podróż polskim wybrzeżem. W Świnoujściu w ramach Projektu Plaża na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, w których mógł wziąć udział każdy bez względu na wiek. Nie zabrakło miejsc, w których można sprawdzić swoją koordynację ruchową, siłę oraz oczywiście - świetnie się bawić.      "Tutaj jest naprawdę mocno. Szczerze mówiąc kocham w wakacje robić coś aktywnie, więc to jest idealna aktywność dla mnie" - powiedział Jasper (Kacper Porębski). 

Aktywnościom zorganizowanym przez markę Felix Crispers przyświecało hasło kampanii - "Życie jak Crispers. Chrup je garściami". Wszyscy zainteresowani nadmorską inicjatywą mogli spróbować orzeszków w skorupce w różnych wariantach smakowych.  

"Lubię czerpać życie garściami, więc ta strefa Felix w Świnoujściu jest czymś idealnym, bo można spróbować czegoś nowego. Można sprawdzić swoją tężyznę fizyczną" - powiedziała Ola Nowak, doskonale znana internetowym odbiorcom.  

Projekt Plaża 2023 - na odwiedzających czekały sportowe atrakcje i degustacja 

Strefa Felix Crispers w tegorocznym Projekcie Plaża przyciągnęła nie tylko degustacją pysznych orzeszków w skorupce, ale też torem przeszkód. Atrakcja dostosowana zarówno do potrzeb tych młodszych, jak i starszych cieszyła się dużym powodzeniem. To jednak nie wszystko. Na plażowiczów czekały także konkursy i spotkania z wyjątkowymi gośćmi.  

Oprócz możliwości spotkania z Olą Nowak i Jasperem, odwiedzający mogli również obejrzeć instruktaż sztuk walki, a nawet przećwiczyć podstawowe ruchy. Na osoby spragnione sportowych emocji czekały gry i zabawy z elementem rywalizacji.

Źródło zdjęcia głównego: Materiały "Co za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości