Materiał promocyjny

Ola Nowak odwiedziła Projekt Zima. Zdradziła, jak radzi sobie na nartach

Ola Nowak
Ola Nowak
Źródło: TVN
Aleksandra Nowak odwiedziła śnieżne miasteczko Projektu Zima. Na stoku rozgrzała ją aromatyczna herbata, przy której zdradziła, jak radzi sobie z jazdą na nartach. Myślicie, że pochodząca z Nowego Sącza influencerka szusowała od małego?

Tradycją stało się, że miasteczko Projektu Zima zaopatrzone jest w herbatę, która rozgrzewa nawet największych zmarzluchów. Chwila przy ciepłym napoju to też zawsze świetna okazja do rozmowy. Tym razem namiot Lipton odwiedziła Ola Nowak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Projekt Zima. Rozmowa przy herbacie z Olą Nowak

Ola Nowak o herbacie

Influencerka Ola Nowak zawsze z przyjemnością przyjeżdża w góry, bo chodź od Warszawy, gdzie na co dzień funkcjonuje, nie jest tu najbliżej, to ośnieżone szczyty kojarzą jej się z rodzimą okolicą.

"Jest to mój pierwszy raz na Projekcie Zima. Jestem bardzo zafascynowana tym, że mogę tutaj być. Mieszkam od zawsze w górach, to te narty powinny być dla mnie naturalne. Niestety tak nie było, więc w tym roku zaczęłam narciarstwo. Łyżwy zawsze były mi bliskie, także odkrywam zimę na nowo i stwierdzam, że to jest moja nowa, ulubiona pora roku" - zapowiedziała.

Zima może momentami dać w kość, szczególnie tym nieprzygotowanym. Ola Nowak ma jednak na nią sprawdzony sposób. Każdego poranka rozbudza się i rozgrzewa kubkiem dobrej herbaty.

"Dla mnie śniadanie to taki naprawdę najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Zawsze jem jajko sadzone, awokado, chleb i oczywiście czarna herbata. Szczerze mówiąc nie lubię dodatków, po prostu piję ją tak naturalnie" - zdradziła.

Influencerka dobrze wie, że teina zawarta w czarnej herbacie ma długotrwałe działanie pobudzające. Nic dziwnego, że wielu wybiera ją jako napój rozpoczynający dzień.

"Pobudza mnie ciepła herbata, zimny prysznic, do tego trening. No i myślę, że taki początek dnia sprawia, że mamy siłę i energię do samego wieczora" - powiedziała.

Ola zapowiedziała też, że jej pierwsza wizyta podczas projektu Zima nie będzie ostatnią.

Kim jest Aleksandra Nowak?

Ola Nowak to jedna z wybitnych postaci w polskim świecie influencerów. Wraz z przyjaciółką, Nadią Długosz, założyła popularny kanał na YouTube o nazwie "BEKSY", który błyskawicznie zdobył ogromną popularność. Ich kanał jest nie tylko rozrywkowy, ale również pełen humoru i refleksji na temat kobiecej codzienności.

Aleksandra Nowak pochodzi Nowego Sącza, urodziła się w 1998 roku. Kilka lat temu osiedliła się na stałe w Warszawie, gdzie rozpoczęła swoją karierę influencerki. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a w wolnych chwilach pasjonuje się tańcem, muzyką, podróżami oraz kinem i serialami.

Jej obecność na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 mln fanów, jest wyrazem jej ogromnej popularności. Jak twierdzi, każdy ma obecnie szansę na zrobienie kariery w Internecie, wystarczy mieć telefon i odpowiednią determinację.

"Wystarczą chęci. Jeżeli nie zaczniemy nic robić, to się tego nigdy nie dowiemy. Dlatego twórzcie i pokazujcie się. Nieważne czy mieszka się w mieście czy na wsi. Wystarczy telefon i pomysł by zacząć tworzyć swoją przestrzeń w Internecie i wybić się bardzo wysoko" - mówiła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Ola Nowak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości