Materiał promocyjny

Pyszne dania z grilla w czasie zimy. "Nie ma gotowania bez dobrych produktów"

"Projekt zima": Olivier Janiak i Piotr Kucharski
Co Za Tydzień: Jakie dania można przygotować z produktów Sokołów?
Źródło: Co Za Tydzień TVN
Olivier Janiak rozmawiał w programie "Co Za Tydzień" z kucharzem Piotrem Kucharskim. W miasteczku TVN w Karpaczu przygotowywał on pyszne dania z grilla, których mogli spróbować narciarze. Kucharz wykorzystał do swoich potraw wybrane produkty marki Sokołów.

"Projekt Zima" zawitał w tym roku do przepięknych miejscowości Dolnego Śląska. Tym razem Olivier Janiak przygotował dla widzów programu "Co Za Tydzień" relację z ośnieżonego Karpacza. Kucharz Piotr Kucharski częstował narciarzy w Karpaczu pysznymi daniami z grilla. Co przygotował?

"Projekt zima": pyszne dania z grilla dla narciarzy z Karpacza

W miasteczku TVN w ramach "Projektu zima" na odwiedzających czeka zawsze przepyszne jedzenie. O to, aby narciarze z Karpacza mieli co wrzucić na ząb po wysiłku fizycznym, zadbał tym razem Piotr Kucharski. Kucharz bardzo dobrze zna Karkonosze, gdyż mieszka na co dzień we Wrocławiu. Olivier Janiak podpytał go, jakie dania przygotował dla narciarzy schodzących ze stoku.

- Jazda na nartach to przyjemność, ale jedzenie także. Najlepiej połączyć obie te rzeczy- powiedział w programie "Co Za Tydzień".

Kucharz pokazał m.in. jak przygotować tortillę z burgerem, serem i warzywami.

- Do dań wykorzystujemy mięso najwyższej jakości, bez antybiotyków, bez konserwantów. Jak chcemy jeździć na nartach, to potrzebujemy energii. Dzieciakom na pewno zasmakują tosty z wędliną Sokoliki - powiedział.

Dla kucharza najważniejsza jest przede wszystkim jakość produktów, z których korzysta.

- Nie ma gotowania bez dobrych jakościowo produktów. Wtedy wszystko na pewno się uda - stwierdził Piotr Kucharski.

"Projekt zima"

Przez ostatnie cztery tygodnie w ramach "Projektu zima" miasteczko TVN zawitało do czterech miejscowości Dolnego Śląska: Zieleniec Sport Arena, Świeradów - Zdrój Ski&Sun, Karpacz Winterpol Biały Jar oraz Szklarska Poręba Ski Arena Szrenica. Odwiedzający mogli aktywnie spędzić czas - białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miejscu - na to mogli liczyć turyści. Następna edycja już za rok.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości