Wydarzenia

Z wizytą na planie drugiej odsłony "Teściów". W życiu Małgorzaty pojawi się nowy mężczyzna

Wydarzenia

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Maja Ostaszewska

Tego lata w nadmorskim anturażu do pracy wrócili bohaterowie komedii "Teściowie". W drugiej odsłonie rodzinnych perypetii, postacie grane przez Izabelę Kunę, Mają Ostaszewską i Adama Woronowicza, ponownie będą próbowały przetrwać okołoślubny zamęt. Co czeka widzów w drugiej części "Teściów"?

"Teściowie 2". Aktorzy o nowej odsłonie komedii

W niedzielnym odcinku programu "Co Za Tydzień" ekipa programu odwiedziła aktorów i twórców na planie drugiej części filmu "Teściowie". W pierwszej odsłonie tytułowi, choć niedoszli teściowie, obrzucali się nawzajem winą za ucieczkę swoich dzieci sprzed ołtarza. Usłyszeliśmy wiele tajemnic i argumentów - jak w rasowym pojedynku. Jakie wydarzenia czekają nas w drugiej odsłonie filmu? Opowiedzieli o tym Izabela Kuna, Maja Ostaszewska oraz Adam Woronowicz.

- Dzieci wymyśliły taką historię, że przyjeżdżamy tutaj nad morze, żeby chwilę odpocząć. Finałem tego odpoczynku jest ślub, o którym wszyscy myślą i marzą o tym, żeby wreszcie to się wydarzyło i żeby dzieci poszły dalej swoją drogą. No i zobaczymy, jak to będzie - zdradziła ekipie programu "Co za Tydzień" Izabela Kuna.

Maja Ostaszewska przyznała, że teściowie ponownie zostali postawieni przed faktem dokonanym.

- Ślub ma się odbyć na plaży i my, teściowie, jesteśmy zmuszeni, czy też zaproszeni - ale bez miejsca na sprzeciw - przyjechać i wziąć w tym udział. Od początku mamy do tego dystans. Między tymi teściami nic się tam nie wyczyściło od czasów awantury poprzedniej, czyli tego, co się zdarzyło w pierwszej części. Więc od początku jest dość zabawnie - powiedziała Maja Ostaszewska.

Adam Woronowicz zdradził, że w filmie bohaterowie będą poruszać różne, niekiedy kontrowersyjne tematy.

- Padają tutaj czasami takie bardzo mocne różne historie i sformułowania, teksty, tematy, które, chcąc nie chcąc, nie pozostawiają nas obojętnymi wobec nich. A jak mówię, staramy się robić dobrą minę do złej gry - stwierdził Adam Woronowicz.

"Teściowie 2". Co czeka widzów w drugiej części przygód?
"Teściowie 2". Co czeka widzów w drugiej części przygód? "Teściowie 2". Wizyta na planie zdjęciowym. Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz Źródło: "Co za Tydzień"

"Teściowie 2". Rozwiedziona Małgorzata i jej nowy partner

Kontynuacja historii przynosi nowe wątki. Rozwiedziona Małgorzata pojawia się nad morzem w towarzystwie kilkanaście lat młodszego Janka. W rolę nowego bohatera wciela się Eryk Kulm Junior.

- Cieszę się bardzo, że mam przyjemność wziąć udział w tym projekcie. Każdemu zależy, żeby było dobrze i dlatego czuję, że jest tak wspólnie. Ja, jako ta nowa postać mam poczucie, że jest takie jakieś przytulenie. Właśnie mamy taką umowę z aktorami, że mówią mi, jakby coś było źle, więc jest tak bardzo rodzinnie - powiedział aktor.

Premierę drugiej części filmu "Teściowie" zaplanowano na przyszły rok.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości