Programy

Marta ze "ŚOPW" pokazała swój wieczór panieński. Takich atrakcji się nie spodziewała

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Marta ze "ŚOPW" pokazała, jak spędziła wieczór panieński

8. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nabiera rumieńców. Już wkrótce zobaczymy relacje z wesel naszych nowych bohaterów. Marta Podbioł pokazała, jak bawiła się na ostatniej imprezie jako singielka. Świadkowa zorganizowała jej niezapomniany wieczór panieński. Tego nie zobaczycie w programie!

Wieczór panieński to wyjątkowy moment dla przyszłej panny młodej. Zazwyczaj to świadkowa organizuje przyjęcie na jej cześć. Kiedyś uważano, że symbolizuje ostatnie chwile wolności. Zobaczcie, jak wyglądała impreza Marty z Katowic.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wieczór panieński Marty Podbioł

Marta Podbioł udostępniła na Instagramie zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego. Nie zabrakło na nim kobiet z jej najbliższego otoczenia. Były ozdoby, tort, przejażdżka różowym autem, szampan i impreza w klubie. Zobaczycie to wszystko na nagraniu poniżej.

"To był wspaniały czas i cudowne wspomnienia. Dziękuję każdej z Was razem i osobno. ! Świadkowa na medal! Ten wspaniały tort przygotowała dla nas moja ciotka Kornelia. Palce lizać, w dodatku jak wyglądał ahhh..." - napisała uczestniczka na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacjach z Dorotą obecnie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacjach z Dorotą obecnie

Kim jest Marta Podbioł?

Po raz pierwszy w programie występuje osoba z dzieckiem. Uczestniczka 8. edycji "ŚOPW" ma 32 lata i pochodzi z Katowic. Kobieta ma 2,5-letniego synka Rysia, którym samodzielnie się opiekuje. Energiczny chłopiec daje się we znaki, ale jest najważniejszym mężczyzną w życiu jego mamy. Marta postanowiła zawalczyć o pełną rodzinę. Marzy o wsparciu i prawdziwej miłości. Był moment, że zamknęła się na relację z drugą osobą. Oglądając poprzednią edycję, stwierdziła, że brakuje jej bycia w związku.

Rodzice Marty przyjęli wiadomość o zamążpójściu córki ze spokojem i ogromną nadzieją, że trafi na odpowiedzialnego człowieka. W kolejnym odcinku zobaczymy, do kogo została dopasowana.

Oglądajcie "Ślub od pierwszego wejrzenia" w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości