Priyanka Chopra przyleciała do Polski. Przekazała światu ważny komunikat

Priyanka Chopra przyleciała do Polski. Spotka się z Ukraińcami
Priyanka Chopra przyleciała do Polski. Spotka się z Ukraińcami
Źródło: Getty Images
Priyanka Chopra jest w Polsce! Modelka i aktorka angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Przyleciała do Warszawy wraz z organizacją UNICEF. Żona Nicka Jonasa pokazała fanom z całego świata, z jaką misją przybywa do naszego kraju. Obwieściła im, że wojna w Ukrainie nadal trwa i zachęciła do śledzenia jej relacji z pobytu w Polsce.

Priyanka Chopra to jedna z zagranicznych gwiazd, która potępiła inwazję Rosji na Ukrainę i wspiera dzielnych Ukraińców. Indyjska aktorka i modelka za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęciła swoich obserwatorów do śledzenia relacji z Polski. Zamieściła na Instagramie ważny komunikat.

Priyanka Chopra jest w Polsce. Spotka się z uchodźcami z Ukrainy

Aktorka przyleciała do naszego kraju w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przebieg jej podróży można prześledzić na jej InstaStories. Priyanka Chopra opublikowała kilka ujęć z samolotu. Po przylocie do Warszawy spotkała się z polskim oddziałem UNICEF, aby omówić szczegóły dotyczące jej wizyty. Gwiazda zdradziła, że zamierza spotkać się z kobietami i dziećmi z Ukrainy.

W swojej relacji wygłosiła również krótką przemowę, w której podkreślała, że wojna w Ukrainie nadal trwa i ludzie na całym świecie powinni zdawać sobie z tego sprawę.

Sytuacja w Ukrainie jeszcze się nie skończyła. To jeden z największych kryzysów przesiedleńczych ludzi na świecie, zarówno pod względem wielkości, jak i skali. Proszę, śledźcie dalej, aby bliżej przyjrzeć się życiu ludzi bezpośrednio dotkniętych tą wojną
- apelowała do fanów na Instagramie.
Monika Miller zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Wzięła udział w charytatywnej aukcji
Monika Miller wzięła udział w aukcji charytatywnej "Lepsze jutro" na rzecz uchodźców z Ukrainy. Gwiazda w rozmowie z Aleksandrą Głowińską nie ukrywała, że podchodzi do tego tematu bardzo prywatnie, ponieważ sama ma ukraińskie korzenie. Artystka przyznała przy tym, że część jej rodziny, która została na wschodzie lub przeprowadziła się do Rosji, nie podziela jej poglądów, co jest dla niej szczególnie trudne. "Jest część rodziny, która w ogóle przestała z nami rozmawiać, ucięła z nami kontakt" - mówiła.
Priyanka Chopra przyleciała do Polski
Priyanka Chopra przyleciała do Polski
Priyanka Chopra przyleciała do Polski
Źródło: Instagram @priyankachopra

Kim jest Priyanka Chopra?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Priyanka Chopra to 40-letnia aktorka, producentka filmowa, modelka i piosenkarka. Zasłynęła w 2000 roku jako zdobywczyni tytułu Miss World - jako piąta kobieta z Indii. Gwiazda grała w wielu bollywoodzkich produkcjach, ale ostatnio mogliśmy zobaczyć ją również w takich hollywoodzkich filmach jak: "Baywatch. Słoneczny patrol", "Jak romantycznie!" czy "Matrix Zmartwychwstania".

W 2018 roku wyszła za mąż za Nicka Jonasa, członka zespołu Jonas Brothers. W styczniu tego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Zostali rodzicami córeczki Malti Marie. Dziecko urodziła im surogatka. Maleństwo po urodzeniu miało problemy zdrowotne. Zostało wypisane do domu ze szpitala dopiero po czterech miesiącach.

"Po ponad stu dniach spędzonych na oddziale intensywnej terapii nasza mała dziewczynka jest nareszcie w domu. Droga każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnej wiary. Nasza przez ostatnie miesiące była bardzo wymagająca, ale w perspektywie stało się dla nas jasne, jak szczególna i drogocenna jest każda chwila razem" - napisał Nick Jonas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości