"Jesteś sobą, możesz wszystko". Weź udział w urodzinowym konkursie TVN i wygraj cenne nagrody

Autor:
Kamila
Jamrożek
Konkurs urodzinowy na 25-lecie TVN

Telewizja TVN świętuje swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Już teraz możesz wziąć udział w jednym z nich. Pomóż nam stworzyć urodzinowy filmik i zgarnij cenne nagrody!

Bycie super jest naprawdę super, więc pokaż to! Weź udział w konkursie urodzinowym TVN. Od wygrania rewelacyjnych nagród dzieli Cię tylko krok. Wszystko, czego potrzebujesz, masz już na swoim telefonie!

"Jesteś sobą, możesz wszystko!" - konkurs urodzinowy na 25-lecie TVN

Gdy jesteś sobą, jesteś wolny, możesz rozwijać się i cieszyć każdym dniem, możesz marzyć i realizować marzenia… także te o wygranych. Nawet więcej – możesz współtworzyć film, który wszyscy zobaczą podczas Koncertu Urodzinowego TVN. Pomóż stworzyć wyjątkowe wideo. Weź udział w konkursie i zdobądź jedną z wyjątkowych nagród.

Konkurs urodzinowy na 25-lecie TVN - zasady

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wyślij autorskie wideo, które Cię wyraża. Masz je przecież w swoim telefonie! Pokaż, że kiedy jesteś sobą, możesz wszystko. Czekamy na nagania trwające max. 30 sekund. Pamiętaj też, że jeżeli w Twoim filmie wystąpią przyjaciele, rodzina lub dzieci musisz poprosić ich lub ich opiekunów o zgodę. W razie wygranej będziemy wymagać stosownych oświadczeń. Szczegóły znajdziesz w formularzu. Kliknij w poniższy baner:

Konkurs urodzinowy na 25-lecie TVN - nagrody

Na uczestników konkursu TVN czekają cenne nagrody. Biorąc udział w akcji "Jesteś sobą, możesz wszystko" masz szansę na 10 telewizorów Samsung wraz z dostępami do Playera oraz 30 rocznych dostępów do Playera Premium. Dodatkowo zwycięskie prace mogą znaleźć się w urodzinowym filmie TVN, który zostanie wyświetlony na koncercie urodzinowym TVN.

Konkurs urodzinowy na 25-lecie TVN - do kiedy trwa

Konkurs TVN trwa od 02.07 do 17.07.2022 r. Tutaj znajdziesz dokładne zasady i regulamin konkursu urodzinowego TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości