Wywiady

Beata Postek z "HP" o tym, na co wydała wygraną, własnym biznesie i operacjach plastycznych

Wywiady

Autor:
Dagmara
Olszewska
Beata Postek

Beata Postek i Artur Sargsyan wygrali drugą edycję "Hotelu Paradise". Od początku twierdzili, że nie łączyło ich romantyczne uczucie. Czy tak było naprawdę? Beata "Ata" Postek w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o relacjach między uczestnikami programu.

Beata Postek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek wszystkich edycji "Hotelu Paradise". Temperament, poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu relacji spowodowały, że wygrała program. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśniła, jak wyglądają jej relacje z Arturem Sargsyanem, Sonią, bratem i pozostałymi uczestnikami show. Wiemy też, na co Ata przeznaczyła wygraną.

Beata Postek - wygrana w "Hotelu Paradise"

Dagmara Olszewska: Pamiętasz ten moment, kiedy szłaś z kulą po ścieżce lojalności? Zastanawiałaś się, choć przez chwilę, by ją rzucić?

Beata "Ata" Postek: Chciałam rzucić, bez zawahania się, na polu z najwyższą wygraną, a później dać Arturowi część pieniędzy. Wiedziałam, że daleko mieszka i się nie zobaczymy. Później jednak pomyślałam, że mimo wszystko Artur bardzo o mnie dbał i mogłam na niego liczyć i w programie, i poza nim. Okazało się, że to była dobra decyzja, bo do tej pory mamy ze sobą dobry kontakt. 

Możesz nam zdradzić, na co przeznaczyłaś wygraną w "Hotelu Paradise"?

Tak naprawdę na bieżące sprawy. Mamy z bratem duże studio urody. Wygrana pomogła nam przetrwać lockdown na początku panującej epidemii. Wsparłam również moją rodzinę. Największe szczęście, to móc dzielić się z bliskimi.

Z programu wyszłaś z Arturem, jednak oboje twierdziliście, że nie łączyło was żadne romantyczne uczucie. Czy choć na chwilę w twojej głowie pojawiła się myśl, żeby to zmienić, pójść na randkę?

Tak i to wiele razy.

Utrzymujesz z kimś z programu kontakt?

Z edycji, w której byłam, utrzymuję kontakt niemal ze wszystkimi uczestnikami. Ze względu na odległości, jakie nas dzielą, rozmawiamy głównie telefonicznie albo wymieniamy szybkie wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czasami widuje się z Madzią ze względu na to, że wpada do mojego studia urody. Mam też dobry kontakt z Dominiką. Z innymi widuję się przy okazji eventów czy nagrań, np. z Anią i Ivanem. Miałam również okazję poznać uczestników innych edycji i bardzo się polubiliśmy.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Beata "Ata" Postek - jakie ma relacje z uczestnikami "Hotelu Paradise"?

W mediach społecznościowych pojawiały się informacje, że zaprzyjaźniłyście się z Sonią po wyjściu z "Hotelu Paradise". Co was do siebie zbliżyło?

Mimo że była dość nieznośna i płacząca w programie, to chyba jako jedynej z grupy zupełnie mi to nie przeszkadzało. Miałam w sobie dużą potrzebę wspierania i pomocy w stosunku do niej. A Sonia ma w sobie coś takiego, że mimo że cię wkurza, to i tak jej pomożesz.

Nadal jesteście sobie bliskie?

Mamy kontakt, ale już nie taki bliski jak wcześniej.

Wielokrotnie podkreślasz, że masz wspaniałą relację z bratem. Zawsze się wspieracie?

Od małego byliśmy razem jak bliźniaki, mimo że jest starszy. Urodziłam się na jego imieniny i mówi, że to był jego prezent. Razem się wspieramy, pracujemy i nawet mieszkamy w tym samym bloku, tylko na innych piętrach. No i bardzo rzadko się kłócimy.

Wiele osób neguje wykonywanie operacji przez młode i piękne kobiety, jak ty. Zapominają, że często one nie są kaprysem, a wynikają z głębszych przemyśleń. Jak to wygląda u ciebie? Dążysz do konkretnego efektu?

Dostałam możliwość skorzystania z operacji powiększenia piersi i żałowałabym, gdybym z niej nie skorzystała. Uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Stałam się bardzo pewna siebie i uważam swoje decyzje za słuszne. Myślę, że nie ma nic złego w operacjach i nie widzę powodu, żeby z nich nie korzystać, jeśli mają poprawić samopoczucie i dodać pewności siebie.

Poddałaś się kilku zabiegom, by poprawić urodę. Który zabieg był dla ciebie najważniejszy?

Jestem bardzo zadowolona z usunięcia poduszek bichata — dla mnie ten zabieg dał efekt, o który mi chodziło. Natomiast nie uważam, że nadmiernie korzystam z medycyny estetycznej.

Jak zareagowałaś na porównania do Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Bardzo poprawiło to humor mnie i mojej ekipie. Kiedy robiliśmy te zdjęcia, nawet przez sekundę nie pomyśleliśmy o tym,  że ktoś zauważy jakieś podobieństwo. Zamysłem była wyraźna zmiana długości i koloru. Ale bardzo się cieszę z porównań do pani Małgosi, bo to bardzo piękna kobieta z dobrym gustem.

Jak wygląda obecnie twoje życie miłosne? Chciałabyś mieć kogoś u swojego boku?

Teraz jestem sama i czuję spokój. Jestem gotowa i otwarta na miłość, ale zależy mi na wartościowym mężczyźnie i poważnym długotrwałym związku, a nie przelotnej znajomości. Dlatego podchodzę uważnie i rozważnie do nowych relacji.

Czy są cechy, których nie jesteś w stanie zaakceptować w związku oraz takie, bez których związku sobie nie wyobrażasz?

Agresja, uzależnienie, oszustwo, tego na pewno nie zaakceptuję. Uwielbiam, jak facet ma poczucie humoru, dobrze tańczy, jest opiekuńczy, zdecydowany i umie podejmować decyzje. 

Beata Postek - jak "Hotel Paradise" wpłynął na jej karierę?

Zdradzisz nam swoje plany na przyszłość?

Być wspaniałym człowiekiem. Osiągnąć sukces w moim obecnym biznesie. Wykonać plan z rozwinięciem kolejnego. Dzięki temu będę mogła wspierać moją rodzinę, przyjaciół i organizacje pomagające zwierzętom. Zależy mi, by rozwijać siebie jak najwięcej, szczególną uwagę zwracam na naukę języków i pracę nad sobą.

Jak chciałbyś się rozwijać?

Tak jak wcześniej wspomniałam, zależy mi na nauce języków obcych. Chciałabym pogłębiać wiedzę na temat energii ludzi i ich zachowań. Interesuje mnie też rozwój w dziedzinie zarządzania biznesem

Chciałabyś jeszcze wystąpić w jakimś formacie telewizyjnym?

Tak, jak najbardziej. Bardzo lubię udziały w programach. I "Hotel Paradise", i  "One Night Squad" wspominam bardzo dobrze.  Jestem gotowa na nowe programy i przygody.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości