Joanna Przetakiewicz gotowa na rolę babci? Wyjaśniła, co o tym sądzi [TYLKO U NAS]

Joanna Przetakiewicz o roli babci. Czy marzy o wnukach?
Joanna Przetakiewicz o roli babci. Czy marzy o wnukach?
Źródło: MWMEDIA
Monika Olejnik jest już babcią, a Magda Gessler czeka na drugiego wnuka lub wnuczkę. Czy Joanna Przetakiewicz marzy o takiej roli? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl stanowczo powiedziała, co o tym myśli.

Joanna Przetakiewicz ma trzech dorosłych synów, którzy są owocem jej pierwszego małżeństwa. Projektantka mody ma z nimi bliską relację. Gdy wychodziła za mąż za Rinke Rooyensa, synowie prowadzili ją do ołtarza. To był wzruszający moment dla całej rodziny. Na razie żaden z synów Joanny Przetakiewicz nie został ojcem, ale czy ich mama byłaby gotowa na rolę babci?

Joanna Przetakiewicz nie chce jeszcze zostać babcią?

Joanna Przetakiewicz to nowoczesna kobieta, dla wielu osób ikona stylu i przebojowa aktywistka. Zawsze mówi to, co myśli i przełamuje stereotypy. Teraz otwarcie powiedziała, że posiadanie wnucząt nie jest jej priorytetem. To sprawa jej dzieci.

- Szczerze mówiąc, to nie jest dziś mój cel. To są sytuacje, na które ja nie mam wpływu. W związku z tym zawsze planuję i marzę o rzeczach, na które ja sama mam wpływ [...] To, co mogę robić to wspierać i pomagać - wyznała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl.

Gwiazda zauważyła, że współczesne babcie różnią się od tych, jakie znamy z bajek czy stereotypów. Ona sama uważa, że kobieta wraz z wiekiem wiele zyskuje.

- Bardzo wiele moich koleżanek jest już babciami. Patrzę na nie i mówię: Boże, jakie to jest cudowne [...] Prawdą jest, że kobieta z wiekiem nie staje się przeźroczysta. Staje się bardziej wyrazista. To już nie te czasy, kiedy to babcia kojarzyła się z siwymi włosami, okularami, drutami z wełną. Ten stereotyp przeszedł do lamusa - odparła.

Joanna Przetakiewicz wyznała, że z wiekiem czuje się jak wino. Zdradziła nawet jakie! Zajrzyjcie do naszego wideo.

Joanna Przetakiewicz szczerze o tym, czy chciałaby zostać babcią. Stanowcza odpowiedź
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim są synowie Joanny Przetakiewicz?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia ze swoimi synami. Z okazji Dnia Matki skierowała do nich wzruszające słowa. Nie zabrakło w nich miłości i wdzięczności.

"Jesteście spełnieniem moich marzeń. Dumą i moją największą miłością. Alex, Filip, Jakub - kocham Was kochać i być Waszą mamą. Kiedy dzisiaj patrzę, na jakich wspaniałych mężczyzn wyrośli moi synowie, nie kryję wzruszenia. Pracowici, wrażliwi, ciekawi świata. Możemy rozmawiać ze sobą jak partnerzy. Są moim największym życiowym sukcesem" - napisała na Instagramie.

Filip, syn projektantki na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował genetykę, biotechnologię i matematykę. Jego brat Alex w przeszłości był dyrektorem marketingu Legii Warszawa. Później zajął się prowadzeniem marki swojej mamy. Filip również uzyskał wykształcenie w USA. Studiował matematykę i bioinżynierię na Uniwersytecie Pensylwanii w Filadelfii. Zasłynął założeniem start-upu, który okazał się nowatorskim rozwiązaniem ułatwiającym życie imigrantom. Joanna Przetakiewicz zapewniła swoim dzieciom jak najlepsze wykształcenie.

"Nigdy nie oczekiwałam i nie oczekuję wdzięczności za wychowanie i nieprzespane noce. Odwrotnie. To ja Wam dziękuję, za wsparcie i zrozumienie w trudnych chwilach. Nie mam w Excelu arkusza, w którym powstały zestawienia, ile kosztowała ich edukacja, obozy językowe, pomoce naukowe, wyjazdy szkolne" - dodała w poście.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości