Wywiady

Julia Kamińska została detektywem w "Mask Singer". "Każdy z nas obstawia kogoś innego"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Julia Kamińska jako detektyw w show TVN "Mask Singer"

W wiosennej ramówce TVN zadebiutuje nowy program z gwiazdami. "Mask Singer" to show, które zaskakuje swoją formą. Nie ma w nim jurorów, a są detektywi. Wśród nich Julia Kamińska, która w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej nowej roli i współpracy z innymi gwiazdami. Dlaczego warto oglądać "Mask Singer"? Sprawdźcie to w naszym wideo.

Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o zabawę w śledztwo i to nie byle jakie! Nie ma w tym programie jurorów, a są detektywi, którzy sami mają ubaw w odgadywaniu, jakie gwiazdy kryją się pod maskami i fantazyjnymi kostiumami. "Mask Singer" startuje na antenie TVN 5 marca o godz. 20.00. W roli prowadzącego zobaczymy Michała Meyera, aktora znanego z serialu "Zakochani po uszy". Detektywami zostali: Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński. A kim są uczestnicy? Tego nie wie nikt. Więcej na temat programu tutaj.

Julia Kamińska w roli detektywa. Z jaką gwiazdą współpracuje jej się najlepiej?

W "Mask Singer" nie chodzi o rywalizację, detektywi wspólnie starają się naprowadzić publiczność na pewien trop. To nie znaczy, że nie będę chcieli spróbować stosować jakichś sztuczek, aby zmylić widzów.

- Wchodzimy w dialog z publicznością, próbujemy dochodzić do tego, kto kryje się pod tymi maskami. Próbujemy zgadywać na podstawie tych poszlak, które są absolutnie szalone i "od czapy" i nam nic nie mówią [...] Współpracujemy i każdy z nas obstawia kogoś innego. Na początku myślałam, że będziemy mieć team z Kacprem Rucińskim, bo siedzimy obok siebie i znamy się naprawdę długo. Kacper grał kiedyś mojego ojca w przedstawieniu "Romeo i Julia" [...] Ale okazuje się, że nie ma reguły. Często rozmawiam z Joanną albo z Kubą - opowiedziała Julia Kamińska w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl

Reszta artykułu poniżej. Sprawdź nasze wideo!

"Mask Singer". Julia Kamińska o współpracy z detektywami. Podziwia Joannę Trzepiecińską
"Mask Singer". Julia Kamińska o współpracy z detektywami. Podziwia Joannę Trzepiecińską Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Kamińska o Joannie Trzepiecińskiej. "Joanna ma gigantyczną wiedzę"

- Przywitaliśmy ją z ogromnym szacunkiem do jej osobowości, charyzmy i do jej wiedzy. Joanna ma gigantyczną wiedzę, gruntownie przygotowuje się do programu. Mam wrażenie, że wykonuje największą pracę z nas wszystkich. Jest świetnie przygotowana, mimo że jest człowiekiem teatru i funkcjonuje poza show-biznesem - przyznała aktorka w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Julia Kamińska zaprasza do śledzenia wiosennej ramówki TVN i oglądania programu "Mask Singer". Zobacz to!

Julia Kamińska zaprasza na "Mask Singer"
Julia Kamińska zaprasza na "Mask Singer" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiał promocyjny TVN/ X-NEWS

Pozostałe wiadomości