Wywiady

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o drugim dziecku. "To będzie już niedługo"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Aneta i Robert Żuchowscy zakochali się w sobie bez pamięci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć nie znali się wcześniej, bardzo szybko obdarzyli siebie szczerym uczuciem i założyli rodzinę. Niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko. Aneta Żuchowska wyjawiła nam, że chce zostać mamą po raz drugi. Opowiedziała, kiedy nastąpi ten moment.

Syn Anety i Roberta Żuchowskich pojawił się na świecie na początku lutego 2022 roku. Dumni rodzice poinformowali fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim szczęściu. Teraz okazuje się, że uczestniczka show myśli o dalszym powiększeniu rodziny i kolejnym dziecku. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o tym, kiedy chciałaby znowu przywitać na świecie potomka.

Aneta ze "ŚOPW" o drugiej ciąży i rodzeństwie dla synka

Aneta Żuchowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl potwierdziła, że bardzo chce drugi raz zostać mamą. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie chce długo czekać na kolejną ciążę. Jednak pośpiech również nie jest jej celem. O jakim rodzeństwie marzy dla synka Mieszka?

- Będzie miał niewiele młodsze rodzeństwo. Nie mówię, że już, za kilka tygodni czy miesięcy znowu będę w ciąży. Ale to na pewno bliżej niż za kilka lat. Jesteśmy pewni, że to będzie już niedługo — powiedziała.

Żona Roberta przyznała, że jej drugie dziecko niekoniecznie musi okazać się dziewczynką.

- Zawsze marzyłam o synku, nie wiem dlaczego. Może ja jestem właśnie taka chłopczyca, całe życie byłam... Fajnie byłoby, gdyby była dziewczynka, ale nie marzę o tym — dodała.

Sprawdź w naszym wideo, co Aneta powiedziała o rozpieszczaniu swojego synka przez babcie. Czy będzie na to pozwalać?

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dzieci uczestników poprzednich edycji

Pamiętacie uczestników poprzednich edycji? Anita i Adrian poznali się w trzeciej odsłonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dziś są rodzicami 2,5-letniego synka Jerzyka i jego młodszej siostrzyczki Bianki. Synek pary chodzi już do przedszkola, a córeczka ma pójść do żłobka. Anita jest utalentowaną tancerką, ale przez jakiś czas zajmowała się dziećmi i pracowała w domu. Na Instagramie zdradziła, jaka według niej jest najlepsza różnica wieku między dziećmi.

"Cóż jak zwykle mówię, że to zależy od dzieci, ale jednak gdybym mogła wybrać, to radziłabym poczekać do momentu, kiedy chociaż jedno dziecko będzie bardziej samodzielne. Będzie umiało zakomunikować coś, chodzić, samemu, coś zjeść… Zresztą ciało kobiety potrzebuje czasu, aby dojść do siebie i się zregenerować po tak ogromnym wysiłku, jakim jest ciąża i połóg. Myślę, że chociaż te dwa lata różnicy, to już spora różnica w odciążeniu mamy" - wyjaśniła obserwatorom.

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji show długo starali się o dziecko. Odważyli się opowiedzieć o długiej walce i stracie czterech ciąż.

"Motorem napędowym była Aga. Cztery razy poroniła, to jest nasza pierwsza udana, ale piąta ciąża. Kiedy dowiadywaliśmy się, że jest kolejna ciąża, to wręcz nie chciałem się cieszyć: poczekajmy, nie nakręcajmy się, nie mówmy o tym. Jak lekarka powiedziała, że wszystko jest bezpieczne, to zaczęliśmy o tym rozmawiać i planować dalsze życie" - powiedział Wojtek w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Dziś małżeństwo cieszy się, że ma przy sobie córeczkę Antoninę, która jest ich oczkiem w głowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości