Trzeci sezon serialu "Skazana". Czego możemy się spodziewać?

Trzeci sezon serialu "Skazana".
Trzeci sezon serialu "Skazana". Czego możemy się spodziewać?
Źródło: TVN
"Skazana" to polski serial obyczajowo-kryminalny, który cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród widzów ze względu na wciągającą fabułę oraz intrygujące sylwetki postaci. Fani produkcji z niecierpliwością czekają na kolejne perypetie bohaterów. Co wiadomo o trzecim sezonie?

Przyjrzyjmy się jednemu z największych hitów produkcji Player Original, który zebrał w kilka dni kilka milionów odsłon!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Agata Kulesza na temat nowego sezonu "Skazanej"

Serial "Skazana" – produkcja

Serial "Skazana" reżyserowany jest przez Bartosza Konopkę, będącego twórcą filmów "Lęk wysokości", "Królik po berlińsku", czy też "Trójka do wzięcia". Produkcję można oglądać na platformie player.pl, a od 27 kwietna 2022 emitowana jest na antenie stacji TVN. Scenariusz do serialu powstał na motywach powieści Ewy Ornackiej "Skazana na potępienie". Warto dodać, że w 2023 roku dla produkcji Player Original powstał spin-off "Pati" skoncentrowany na bohaterce granej przez Aleksandrę Adamską.

"Skazana" – obsada

W główną postać w serialu wcieliła się Agata Kulesza, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, m.in. za pierwszoplanową postać kobiecą na 38. Festiwalu Filmowym w Gdyni za film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Grana przez nią Sędzina Sądu Okręgowego w Katowicach, Alicja Mazur, zostaje niesłusznie skazana za zabójstwo, co skutkuje więzieniem, gdzie stara się udowodnić swoją niewinność.

Poza Agatą Kuleszą w obsadzie "Skazanej" znaleźli się inni, znani aktorzy, m.in.:

 • Bartłomiej Topa (Piotr Serafin),
  • Michał Czarnecki (Paweł Witkowski),
   • Aleksandra Adamska (Patrycja „Pati” Cichy),
    • Martyna Byczkowska (Hania Mazur),
     • Adam Woronowicz (kierownik penitencjarny mjr SW Sylwester Hepner),
      • Natalia Sikora (Monika Szkudlarek).

       "Skazana" 3 sezon – kiedy się rozpocznie?

       Zgodnie z zapowiedziami serial "Skazana" pojawi się na platformie Player oraz antenie TVN jeszcze w tym roku. Oglądający będą mogli śledzić losy nowych bohaterów, granych przez Leszka Lichotę, Gabrielę Muskałę, Monikę Obarę i Marka Kalitę. Kolejny sezon to 7 odcinków, które z pewnością zaskoczą intrygującymi zwrotami akcji i wciągającymi losami postaci. Produkcja nie chce jednak zdradzić szczegółów, by nie odbierać widzom radości z oglądania. Pewne jest to, że trzeci sezon “Skazanej” to nie tylko nowe pomysły, ale również wyciągnięte wnioski z poprzednich edycji. 

       Marta Malikowska
       Marta Malikowska
       Marta Malikowska
       Źródło: x-news

       Co wydarzy się w 3. sezonie "Skazanej"?

       Widzowie, którzy liczyli na dalsze perypetie głównej bohaterki poza murami zakładu karnego, będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. Tytułowa "Skazana" stanie się częścią kolektywu więziennego, tocząc jednocześnie zacięty bój z naczelnikiem Hepnerem. Jak zakończy się ta walka? Z pewnością nie będzie ona łatwa. "Skazana" utrzyma swój mroczny klimat, stanowiący pejzaż negatywnych emocji, przemocy oraz walki o przetrwanie. Czy sędzia Mazur znajdzie w tym turpistycznym krajobrazie choćby promień słońca, przecinający więzienne kraty? Niebawem się o tym przekonamy.

       Kolejna odsłona "Skazanej" to prawdziwa gratka dla osób, ceniących świetne aktorstwo oraz dopracowaną fabułę. Warto zatem przygotować się na kontynuację serialu, który niebawem pojawi się na ekranach telewizorów.

       Już dziś można obejrzeć wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu na platformie VOD player.pl

       "Skazana"
       Źródło: TVN

       Czytaj też:

       Autor: Magdalena Skrzypek

       Źródło zdjęcia głównego: TVN

       podziel się:

       Pozostałe wiadomości