Co 18 lutego w "Co Za Tydzień"? Relacja z gali Bestsellery Empiku i kolejna odsłona Projektu Zima

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. Projekt Zima w Szczyrku, a także wizyta na gali rozdania Bestsellerów Empiku 2024. W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 18 lutego o 12.35 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Spektakl "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad naturą związków
Występują: Magdalena Lamparska, Vanessa Aleksander, Olga Bołądź, Maciej Zakościelny, Jakub Sasak.
Źródło: "Co Za Tydzień"

Bestsellery Empiku 2024

Zaczniemy od nagród Bestsellery Empiku. To wydarzenie łączące wszystkie dziedziny kultury. Tego wieczoru gwiazdy i artyści łączą siły na wspólnej scenie, która staje się źródłem inspiracji na kolejny rok dla nas wszystkich. Bestsellery Empiku to nagroda ceniona przez twórców, bo najlepiej oddaje sympatię widzów i słuchaczy. W najbliższym odcinku zobaczycie relację z tego niezwykłego wydarzenia!

Złote Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Kamery programu "Co Za Tydzień" były obecne również na gali "Złote Logo Polska". To odznaki przyznawane przez Polską Organizację Turystyczną. Wyróżnieniem specjalnym nagrodzono Jurka Owsiaka za to, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stała się marką narodową. Za wspieranie potrzebujących zostali też nagrodzeni – Rafał Brzoska i Omenaa Mensah. Kto jeszcze otrzymał nagrodę?

Projekt Zima zawitał do Szczyrku

Trzecią lokalizacją tegorocznej odsłony Projektu Zima był Szczyrk w woj. śląskim. Ekipę można było znaleźć w Szczyrk Mountain Resort, na dolnej stacji kolei gondolowej. Dlaczego warto odwiedzić ten przepiękny region? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w niedzielnym odcinku programu "Co Za Tydzień".

Fundacja TVN — przekaż 1,5%

Na koniec Olivier Janiak wraz z dziennikarzami i gwiazdami stacji TVN zachęcą widzów do przekazania 1,5% podatku na cel charytatywny. Do tego, by sercem dzielić się z potrzebującymi, przekonywać będą w tym roku m.in. Dorota Szelągowska i Anita Werner. Dlaczego warto wybrać Fundację TVN?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości