Margaret i Alvaro Soler we wspólnym projekcie. To będzie hit lata?

Alvaro Soler i Margaret we wspólnym projekcie muzycznym
Margaret i Alvaro Soler połączyli siły i podzielili się pierwszymi efektami muzycznej współpracy. To element większego projektu, jakim jest nowa płyta wokalistki. Będzie tanecznie i energetycznie, ale wcale nie cukierkowo. W rozmowie z Olivierem Janiakiem Margaret i Alvaro Soler opowiedzieli, jak wyglądała praca nad wspólnym singlem.

Zdaniem fanów to strzał w dziesiątkę. Połączenie energii Margaret i Alvaro Solera będzie hitem tego roku. Wszystko na to wskazuje, bo piosenka zapowiada się naprawdę tanecznie.

"Hot Like Summer"

Kolejny singiel z najnowszej płyty Margaret to z pewnością utwór z międzynarodowym potencjałem. "Hot Like Summer" to owoc współpracy z Alvaro Solerem, niemiecko-hiszpańskim wokalistą i kompozytorem, którego utwory podbijają listy przebojów na całym świecie.

"Tak naprawdę pomysł na Alvaro wyszedł stricte z piosenki, którą zrobiliśmy i też momentalnie poczułam, że nie chcę jej śpiewać sama, że po prostu potrzebuję do tego jeszcze kogoś" - zdradziła w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Okazuje się, że propozycją tej współpracy Margaret spełniła jedno z marzeń gwiazdora.

"Dla mnie to było niesamowite wyzwanie, ponieważ chciałem zaśpiewać też po polsku. Wykonuję swój fragment po hiszpańsku, ale mam też do zaśpiewania część po polsku. To nie jest łatwe i nadal się tego uczę" - zaznaczył.

Na dowód tych słów wokalista chciał zaśpiewać fragment piosenki po polsku, jednak okazało się, że... zapomniał tekstu

"Mogę powiedzieć... Kocham cię!" - wybrnął z uśmiechem.

Margaret o współpracy z Alvaro Solerem

Margaret zdradziła też, że ta współpraca była naprawdę obustronna. Zarówno ona, jak i Alvaro Soler mają grono stałych fanów, którzy nie wybaczyliby niedociągnięć.

"Ja się cieszę, że przede wszystkim też Alvaro się zaangażował, bo to nie było tylko, wiesz, wysłanie instrumentala, on dograł swoje cztery zwrotki i elo, tylko naprawdę byliśmy w ciągłym kontakcie i Alvaro też ma mocny jakby wpływ na finalną wersję tego utworu" - stwierdziła.

Alvaro Soler znany jest z piosenek, przy których nie sposób usiedzieć w miejscu. Stąd również i ten projekt nie mógł pozostać bez imponującego teledysku.

"Jest takie zamierzenie przy całym tym projekcie, że ja chcę ten taniec, żeby on był ważny i on był istotny i to jest coś, co jakby skleja też te dwie strony tego albumu, te siniaki, czyli te piosenki smutniejsze, trudniejsze z tymi cekinami. To jest właśnie taniec. To może na razie wyglądać jeszcze skromnie, ale ja też chciałam, żeby tak naprawdę ten ogień był w nas i żebyśmy to my jakby przykuwali tę uwagę, a nie wszystko inne wokół" - podsumowała Margaret.

"Siniaki i cekiny" - pojawią się na rynku pod koniec kwietnia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości