Co 28 sierpnia na antenie "Co za tydzień"? Wywiady z gwiazdami "Listów do M. 5" i "Szadzi", wizyta na planie teledysku Marii Niklińskiej

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. wywiady z gwiazdami "Listów do M. 5" i "Szadzi", wizyta na planie teledysku Marii Niklińskiej. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 28 sierpnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Sesja promująca film "Listy do M.5"

"Listy do M." powrócą na ekrany kin. Z aktorami, którzy zakończyli pracę na planie, uwielbianej przez widzów świątecznej opowieści, ekipa programu "Co Za Tydzień" rozmawiała podczas sesji, która będzie promować film. W piątej już części nie może zabraknąć Piotra Adamczyka i Agnieszki Dygant. Co powiedzieli?

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Szadź 3" - wywiady z aktorami

Od 2 września będziemy śledzić nowy sezon serialu "Szadź" w Playerze. W trzeciej odsłonie seryjny zabójca Piotr Wolnicki ucieka, zmienia całkowicie wygląd i zaczyna nowe życie w małej miejscowości. Na ekranie zobaczymy też ponownie Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera i Karolinę Gorczycę. A co zmieni się w życiu bohaterów? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w programie "Co Za Tydzień".

"Projekt Plaża" w Gdańsku

Gdańsk to jedno z najpiękniejszych europejskich miast. Jest nowoczesne i tętniące życiem, a także pełne zabytków i miejsc, obok których nie da się przejść obojętnie. Gdańsk przyciąga nie tylko swoją otwartością i gościnnością, ale też bogatą ofertą kulturalną, która jest unikatowa w skali kraju i dopasowana do potrzeb mieszkańców jak również dla turystów. To miasto odwiedził Olivier Janiak z "Projektem Plaża". W programie dokładny przebieg jego wizyty.

Maria Niklińska nagrywa nowy teledysk

Maria Niklińska zaprosiła ekipę programu "Co Za Tydzień" na plan teledysku promującego jej kolejną płytę. Nowe piosenki Marii Niklińskiej mają zachęcać do podejmowania prób zmiany życia na lepsze. Co powiedziała o swoim materiale?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości