Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa". Zdarzają się konflikty na planie?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa" część 1
Już niedługo na antenie stacji TVN pojawi się zupełnie nowy program, który obiecuje rewolucję w relacjach małżeńskich. "Zacznijmy odNowa" to reality show, którego gospodyniami zostały Ewa Chodakowska i Joanna Krupa. W wywiadzie z Olivierem Janiakiem w programie "Co Za Tydzień" obie prowadzące zdradziły kilka szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać po tym unikalnym projekcie.

Program "Zacznijmy odNowa" skupia się na przemianie ośmiu małżeństwach, których relacje popadły w rutynę i trudności. Ewa Chodakowska i Joanna Krupa będą miały za zadanie pomóc parom odnowić więź i powrócić do chwil, kiedy byli szczęśliwi. Jednak metamorfoza, jaką przejdą uczestnicy, nie będzie ograniczać się jedynie do przemiany fizycznej. Program zakłada także wsparcie w aspekcie mentalnym, pomagając uczestnikom odkryć w sobie siłę, motywację i wiarę w siebie.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa"

Ewa Chodakowska w programie "Co Za Tydzień" podkreśliła, że "Zacznijmy odNowa" to zupełnie nowy format, który zaskoczy każdego widza. Emocje i skrajne uczucia będą nieodłącznymi elementami tego show. Joanna Krupa dodała, że dzięki różnorodności ich osobowości i doświadczeń, są w stanie wnieść coś wyjątkowego do projektu. Ona stara się być dla uczestników jak rodzina, zaś Ewa Chodakowska jest ostra.

Nie ukrywam, że jestem wymagająca tutaj w pracy, ale uczestnicy niejednokrotnie zaskakują mnie swoim zaangażowaniem. 
- powiedziała.

Jednym z kluczowych elementów programu jest wsparcie psychologiczne. Prowadzące nie tylko doradzają uczestnikom w kwestiach treningowych i dbania o siebie, ale również pomagają im radzić sobie z emocjonalnym aspektem związanym z przemianą. "Zacznijmy odNowa" to nie tylko zmiana zewnętrzna, ale także szansa na otwarcie się na trudne tematy i odkrycie własnej odwagi.

Myślę, że to jest program, który zaskoczy każdego z naszych widzów. To jest program zupełnie nowy, czegoś takiego wcześniej nie było. Przeprowadzamy metamorfozę par, ale nie tylko taką fizyczną, ale też mentalną, też metamorfozę w związku. Dużo emocji, dużo zaskoczeń, bardzo często skrajne emocje. 
- wyjaśniła Ewa Chodakowska.
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w programie "Zacznijmy odNowa"
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w programie "Zacznijmy odNowa"
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa w programie "Zacznijmy odNowa"
Źródło: TVN

Program "Zacznijmy odNowa" ma na celu nie tylko zainspirować widzów, ale także pokazać, jak rozmawiać o problemach i jak je rozwiązywać, wykorzystując różnorodność prezentowanych par.

Te pary są bardzo odważne. Musimy pamiętać, że pokazujemy tutaj ich historię, obnażając z największych słabości, z najtrudniejszych sytuacji. To są rzeczy, do których trzeba mieć naprawdę ogrom, ogrom odwagi.  A tak na dobrą sprawę, gdybyśmy byli wszyscy trochę bardziej otwarci, to każda para z czymś się mierzy i nie każda para ma odwagę, żeby o tym mówić, żeby się otworzyć. Więc wierzę, że widzowie z racji tego, że pary są bardzo różnorodne, będą mogły tutaj czerpać inspirację do tego, jak rozmawiać o pewnych problemach, jak do nich podchodzić i jak je rozwiązywać. 
- wyjaśniła trenerka w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Joanna Krupa podkreśliła zaś, że w codziennym życiu często zapominamy o sobie i o czasie spędzanym z naszymi partnerami. Program ma przypomnieć uczestnikom o iskrze i miłości, którą odczuwali na początku swojego związku. To także okazja, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję, jednocześnie ucząc się kochać i szanować siebie nawzajem.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa – jak się dogadują w programie "Zacznijmy odNowa"?

Program "Zacznijmy odNowa" to nie tylko szansa dla ośmiu małżeństw na odnowienie swoich relacji, ale także okazja dla Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy do wspólnego działania i twórczej współpracy. W trakcie wywiadu z Olivierem Janiakiem prowadzące programu ujawniły kilka szczegółów na temat swojej relacji i pracy nad projektem.

Joanna Krupa podkreśla, że poznała Ewę Chodakowską kilka lat temu i od tamtej pory łączy je duży wzajemne szacunek zarówno do siebie, jak i do pracy oraz całej ekipy. W trakcie realizacji programu panuje profesjonalizm, a obie prowadzące są zawsze gotowe do pracy i nie narzekają.

Co mnie urzekło, to to, że Asia na planie jest taka sama jak poza kamerami.Jest szalenie profesjonalna, a myślę, że w pracy jest to niezbędny fundament. Kiedy rozmawiamy prywatnie, to rozmawiamy tak, jakbyśmy się znały całe wieki.  Więc wiesz, tutaj mamy taki fajny, otwarty luz
- przyznała Ewa Chodakowska.

Pomimo pełnienia poważnych ról w programie, obie prowadzące utrzymują również przyjacielską relację. Ta swoboda i otwartość w relacjach sprawiają, że praca nad programem jest przyjemna i efektywna. Samoakceptacja i pewność siebie sprawiają, że obie prowadzące potrafią cieszyć się swoim pięknem, bez żadnych negatywnych emocji.

Właśnie nawet dzisiaj nagrywaliśmy i Ewka mówi: "Ale pięknie wyglądasz".  I ja też do niej: "Ale super wyglądasz, piękne masz włosy". Wiesz, kobiety, które są pewnie siebie i siebie lubią, lubią różne też piękne kobiety i sobie komplementują. Tutaj konfliktu się nie doszukasz, rywalizacji nie doszukasz
- Wyjaśniła Joanna Krupa.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa tworzą zgraną ekipę w programie "Zacznijmy odNowa" i uzupełniają się nawzajem. Ich szacunek, profesjonalizm i przyjaźń przyczyniają się do udanej współpracy, co przekłada się na jakość programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa" część 2

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o pracy na planie "Zacznijmy odNowa"

Program "Zacznijmy odNowa" to nie tylko wyzwanie dla małżeństw, które postanowiły poprawić swoje relacje, ale także dla samych prowadzących, Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy. W trakcie wywiadu z Olivierem Janiakiem obie prowadzące podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy przy tym niezwykłym projekcie.

Ewa Chodakowska przyznała, że format programu jest dla niej przedłużeniem jej aktywności w mediach społecznościowych.

Nie ukrywam, że jest to taki wymarzony format, bo jest to w pewnym stopniu przedłużenie moich działań, które prowadzę w sieci od lat. Więc czuję się w tym bardzo komfortowo. Niemniej jednak telewizja rządzi się swoimi prawami. Jest to dużo trudniejsze niż sobie założyłam. Tym bardziej mam wiele podziwu dla całej ekipy, która naprawdę potrafi spędzić na planie kilkanaście godzin. I wszyscy mają wciąż dużo energii, chęci do działania, są zaangażowani. Tutaj naprawdę nie ma marudzenia, narzekania. Gdzie czasem dzień kończymy o 23.00 i wracamy do hotelu. Wszyscy nieprzytomni, natomiast bardzo usatysfakcjonowani z pracy
- wyjaśniła Ewa Chodakowska.

W trakcie nagrywania programu Ewa Chodakowska zwraca uwagę na zdrowy styl życia i nieustannie motywowała wszystkich, również członków ekipy, do dbania o siebie.

Zwracam uwagę wszystkim, nawet operatorom. Mają mnie już dość. Wszyscy muszą prowadzić zdrowy tryb życia.  To mają trochę ze mną tutaj przegwizdane, ale faktycznie, no cóż, mój duch sportowy się udziela wszystkim 
- powiedziała Ewa Chodakowska.

Joanna Krupa, mająca już ogromne doświadczenie w telewizyjnych produkcjach, takich jak "Top Model", również podkreśliła, że praca nad programem "Zacznijmy odNowa" przyniosła jej nowe spojrzenie na ten zawód

Myślę, że też ludzie zobaczą, że jestem normalnym człowiekiem. W moim życiu, wiadomo, nie wszystko jest perfekcyjne. No i z sercem podchodzę do tych ludzi. I też mi dali taką wiarę, że ci, co chcą walczyć o swój związek, mogą. I to właśnie inspiruje też mnie
- wyjaśniła gwiazda.

Efekty pracy Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy na planie "Zacznijmy odNowa" będzie można zobaczyć już wkrótce. Czy wielomiesięczne wysiłki i zaangażowanie prowadzących wpłynie na odnowienie i wzmocnienie więzi w ośmiu małżeństwach? Czy uda się im odkryć magię i miłość, która była obecna na początku ich związku? Odpowiedzi na te pytania już poznamy niedługo, a widzowie będą świadkami niezwykłych transformacji i wzruszających historii.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym"  [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym" [TYLKO U NAS]

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje