Materiał promocyjny

Idealna szafa kapsułowa? Z pomocą przychodzi marka Tatuum. Tej kolekcji nie można przegapić 

Nowa kolekcja Tatuum - czym zaskoczy nas marka? 
Moda jest doskonałym narzędziem do wyrażania własnej osobowości. Niedawno kamery programu "Co za Tydzień" miały okazję towarzyszyć marce Tatuum podczas sesji zdjęciowej ich najnowszej kolekcji kapsułowej TATUUM x Koketit, która jest hołdem dla artystycznej drogi kobiety ceniącej wolność i przyrodę. Dominują w niej naturalne materiały, takie jak len i barwy pełne symboliki. Do współpracy zaproszono Shirę Barzilay, posługującą się w artystycznym świecie pseudonimem Koketit.  

Shira Barzilay jest doskonale znana sympatykom twórczości Pabla Picassa. Artystka specjalizuje się w odtwarzaniu sylwetek kobiet, posługując się cienkimi liniami i nieszablonowymi kształtami. Wyjątkowe wzory doceniane przez znawców i krytyków na całym świecie zdobią teraz ubrania i dodatki z najnowszej kolekcji marki Tatuum.  

TATUUM x Koketit – nowa kolekcja marki Tatuum 

Kamery "Co za Tydzień" odwiedziły piękne plaże w Portugalii. Właśnie tam odbywała się sesja zdjęciowa do najnowszej kampanii marki odzieżowej Tatuum, która wkrótce trafi do sklepów. Len, atrakcyjne wzory, wysoka jakość wykonania oraz kroje ubrań z pewnością przyciągną uwagę milionów Polek, które zakochają się w prezentowanych nowościach.  

Co na temat przełożenia twórczości na wykonanie ubrań i dodatków najwyższej jakości powiedziała Shira Barzilay? 

"Czuję się surrealistycznie, to niesamowite. Bardzo podoba mi się ta kolekcja. Myślę, że to celebracja kreatywności. Ja, pochodząca z małego kraju i jestem tutaj, na tych pięknych plażach Portugalii i realizuję tę cudowną współpracę. To naprawdę pokazuje mi, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko podążać za swoją wyobraźnią".  

Artystka w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o długim procesie i pracą nad kolekcją marki Tatuum.  

"Muszę przyznać, że sporo tej pracy przeniosło się do pracowni projektowej, gdzie zespół ludzi pracował nad tym, by rysunki przenieść na poszczególne ubrania. Nie było to łatwe. Przekazałam im wszystkie przedmioty, połączyliśmy nasze wysiłki. Projektanci wiedzieli, co wybrać, co trzeba dorysować i jak to przełożyć na sukienki, spódnice, marynarki. Mieli dużą wrażliwość na to, jak je ozdobić. Nawet takie miejsca, gdzie ma być guzik. To wszystko jest naprawdę wyjątkowe. Tak potrafią tworzyć tylko najbardziej doświadczeni w branży" - dodała.  

Nowa kolekcja Tatuum - czym zaskoczy nas marka? 

Tatuum to polska sieć odzieżowa, obecna na rynku już ponad 27 lat. Posiada blisko 100 salonów na terenie Polski i kolejne 20 w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. O najnowszej kolekcji marki Tatuum opowiedziała dyrektor marketingu marki, Zuzanna Wesołowska-Kubiak.  

"Jesteśmy marką włókienniczą z Łodzi ze świetnym kunsztem krawieckim, ale też chcemy być nowocześni, otwarci, chcemy mówić o tym co się dzieje na świecie i co trafia do ludzi. Współpraca z Shirą jest o naturze, o naturalności, kobiecości, o tym, że kobiety mogą być rożne. Ważne, żeby były sobą i dobrze czuły się takie, jakie są. Mamy takie podejście, że budujemy kolekcję kapsułową. To znaczy, że tych elementów nie jest bardzo dużo, ale możemy je łączyć w różny sposób, przez co uzyskujemy bardzo wiele wariantów stylizacji. No i do tego oczywiście potrzebne są akcesoria. One zawsze dopełniają i pozwalają troszkę, jak taki kameleon, zmieniać się zależnie od sytuacji. Tego nie zabrakło też tutaj. Myślę, że też przy kolekcji takiej wiosenno-letniej bardzo fajnie jest myśleć o tym, co użytkowo będzie naszym klientom potrzebne” - wyjaśniła.  

W najnowszej kolekcji TATUUM x Koketit nie zabraknie krótszych i dłuższych sukienek, luźnych tunik, spódnic czy koszul i bluzek z zakrytymi i odkrytymi ramionami. Dla tych, którzy będą chcieli przekształcić swoje stylizacje na bardziej wieczorowe, marka przygotowała piękną biżuterię, która nadaje charakteru i dopełnia całości. 

 "Design jest tak wyjątkowy, że czegoś takiego na pewno na rynku nie znajdziemy, bo to są po prostu prace Shiry. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na osobę tak utalentowaną, a jednocześnie tak piękną. Nie da się ukryć, że dla nas ważna jest przede wszystkim autentyczność. No i tu mamy tą autentyczność, bo Shira jest, jak każda z nas, kobietą. Jedna jest niższa, jedna jest wyższa, jedna jest o obłych kształtach, jedna jest filigranowa i ta kolekcja ma tak zaprojektowane kroje, że mogliśmy sobie pozwolić na to, żeby właśnie tę różnorodność pokazać. No i to jest o niej, to jest historia o niej, to jest historia o kobiecie Tatuum, ona tą kobietą Tatuum jest, więc nie tylko wystąpiła w roli modelki, także w roli artystki, no i także była częścią naszego teamu kreatywnego, bez wątpienia" - dodała Zuzanna Wesołowska-Kubiak. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Materiały programu "Co za tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości