Materiał promocyjny

Impact przyciągnął do Poznania światowe gwiazdy. Zobacz relację wideo z wydarzenia

Jesse Eisenberg i Małgorzata Szumowska
Kongres Impact przyciągnął gwiazdę z USA! Jesse Eisenberg dyskutował z Małgorzatą Szumowską
Źródło: "Co Za Tydzień"
Impact to wydarzenie, podczas którego eksperci ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury biorą udział w inspirujących dyskusjach. Kongres odbył się w Poznaniu w dniach 15-16 maja 2024. Pojawiło się wiele polskich gwiazd, m.in. Małgorzata Szumowska, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Piotr Kraśko, ale zjawił się również amerykański aktor Jesse Eisenberg.

Projektantka mody i przedsiębiorczyni Joanna Przetakiewicz zdradziła, że przyjechała na wydarzenie ze względu na zacne grono prelegentów.

- Moim największym magnesem, żeby tu przyjechać, była Esther Perel oraz Michelle Obama, ale również Gosia Szumowska, Ola Karasińska, Kasia Janowska. Tu jest całe mnóstwo osobistości, osobowości, które mówią o życiu, o takich najważniejszych jego dzisiaj zasadach, o najważniejszych problemach społecznych, chociażby poczucie szczęścia, poczucie również bezpieczeństwa — zdradziła.

Podsumowanie kongresu Impact 2024. Kto się pojawił?

Piotr Kraśko przyznał, że może zaskoczyć swoim wyznaniem, ale najbardziej czekał nie na Michelle Obamę, ale na Petera Zeihana, czyli autora książki "Koniec świata to dopiero początek".

- To jest opis świata, w którym żyjemy, opis świata, w którym będziemy żyli za lat kilkanaście, kilkadziesiąt i w niezwykły sposób widzi miejsce Polski w świecie. Bardzo, bardzo optymistycznie — opisał dziennikarz.

Mnóstwo chętnych przybyło na spotkanie z Martyną Wojciechowską.

- Impact to jest jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie Polski. W przeróżnych tematach, w tematach jednak takich, które mają świat popychać do przodu. Na szczęście i po to się tu spotkaliśmy, żeby rozmawiać o tym, co moim zdaniem jest dzisiaj najważniejsze i najpilniejsze, a mianowicie młode pokolenie i zdrowie psychiczne młodych ludzi. Rozmawiamy w gronie świetnych specjalistów o tym, jakie są rozwiązania — powiedziała dziennikarka i podróżniczka.

Reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa Małgorzata Szumowska dyskutowała o rozwiązaniach wspierających kulturę.

- Goście są międzynarodowi, a to jest bardzo ważne, żeby zawsze przebijać tę bańkę lokalności i konfrontować się z opiniami ludzi, nie tylko z Polski, więc i to, że z różnych branż też mi się bardzo podoba — przyznała.

Reżyserka uczestniczyła w panelu dyskusyjnym z m.in. amerykańskim aktorem Jessem Eisenbergiem, który ma polskie korzenie! To gwiazdor znany m.in. z filmów: "The Social Network" czy "Iluzja". 

Partnerem wydarzenia była mennica Apart. Michał Stawecki, dyrektor marketingu Apart opowiedział o największej sile Impactu.

Impact to nie tylko te oficjalne wykłady i warsztaty, które się tutaj odbywają, ale największą siłą Impactu są te spotkania kuluarowe. To jest to, że możemy rozmawiać z naszymi partnerami. Tutaj spotykamy ludzi z różnych branż, bo są wszystkie najważniejsze wydawnictwa, wszystkie największe portale biznesowe, społeczne, ale także jest branża finansowa, banki. Więc tutaj są wszyscy i my jako Apart z tymi ludźmi rozmawiamy, nawiązujemy relacje i budujemy więzi, które pozwolą dalej w przyszłości wspólnie pracować
— usłyszeliśmy w materiale "Co Za Tydzień".

Impact 2024. Zapowiedź nowej platformy streamingowej

Partnerem medialnym Impactu był TVN Warner Bros. Discovery. Na wydarzeniu zapowiedziano pojawienie się nowej platformy streamingowej - MAX, która startuje już 11 czerwca.

- Oferta jest niezwykle bogata ze względu na to, że ta platforma, Max, łączy w sobie zarówno programy z HBO Maxa, które znamy, seriale, które kochamy, największe, najwspanialsze, chociażby "Gra o Tron". Z drugiej strony będziemy mieli także programy z kanałów światowych, międzynarodowych marek, jak Discovery Channel, czy TLC, czy naszego całego portfolio. I pełny kontent TVN-owski, czyli zarówno programy, które możemy obejrzeć na kanałach TVN, ale także produkowane specjalnie dla platformy Max lokalne seriale przez naszą grupę - opowiedziała Kasia Kieli, President&Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości