Johnny Wactor nie żyje. Gwiazdor serialu "Szpital miejski" został zastrzelony

Johnny Wactor
Johnny Wactor
Źródło: Getty Images
Johnny Wactor - aktor znany z roli w popularnym serialu "Szpital miejski" został zastrzelony w wieku 37 lat w Los Angeles. Interwencja gwiazdora przeciwko kradzieży samochodu została przypłacona życiem. Co się dokładnie stało?

Johnny Wactor był znanym amerykańskim aktorem. Większość widzów kojarzy go przede wszystkim z roli Brando Corbina w serialu "Szpital miejski". Gwiazdor przez kolegów z branży był wielokrotnie chwalony za profesjonalizm, skromność i niezwykły talent.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku

Johnny Wactor został zastrzelony

Johnny Wactor został zastrzelony przez mężczyznę, który chciał ukraść jego auto. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 25 maja. Jak informuje amerykańska stacja ABC7, około godziny 3:00 rano, po zakończeniu zdjęć do popularnego serialu, Johnny Wactor w towarzystwie kolegi z planu wracał do swojego auta zaparkowanego na Pico Boulevard i Hope Street w Los Angeles.

W pewnym momencie aktor zauważył, jak trzech mężczyzn krąży wokół jego samochodu. Myślał, że chcą odholować jego pojazd, ale sytuacja szybko przerodziła się w dramat. Kiedy aktor do nich podszedł, jeden z mężczyzn niespodziewanie wyciągnął broń i strzelił aktorowi w klatkę piersiową.

Ciało aktora znaleźli później policjanci. Pomimo natychmiastowych starań ekipy ratunkowej nie udało się uratować życia gwiazdora. Informację o śmierci Johnny'ego Wactora pierwsza przekazała matka artysty. Policja z Los Angeles prowadzi intensywne śledztwo, aby wyjaśnić okoliczności tragedii i odnaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć aktora.

Johnny Wactor - kariera

Johnny Wactor urodził się 31 sierpnia 1986 roku w Charleston, w Południowej Karolinie. W swojej karierze pojawiał się nie tylko "Szpitalu miejskim", ale także w innych popularnych produkcjach, takich jak "Syberia - Zagubieni w reality show", "The OA", "The Passenger", "Westworld", "Hollywood Girl", czy "Ostatnia misja USS Indianapolis".

Johnny Wactor pracował również z Lifetime seriach "Army Wives" i "Criminal Minds", budując swoją reputację jako niezwykle utalentowany i ceniony w branży aktor. Występował w ponad 160 odcinkach "Szpitala miejskiego", gdzie grał postać Brandona Corbina, w latach 2020-2022.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Źyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości